Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne itt olyan ember, aki...

Lenne itt olyan ember, aki benne lenne levelezésben, úgy, hogy később ha úgy alakul, akár személyes találkozásban is benne van?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért így írtam ki ahogyan, mert az az általános tapasztalatom, hogy hiába beszélgetek el hosszú ideig valakivel jól, amint eljutna az ismeretség arra a szintre, hogy összefutnánk személyesen, mindenféle gondot okoz az, hogy nem élünk egy helyen, utazni kell, kocsiba kell ülni. Persze ha én azt mondom, hogy megyek én, akkor azonnal benne lennének.

Tehát olyan személyekkel beszélgetnék szívesen, akik hajlandóak meg is mozdulni, ha arról van szó. Nem csak egyoldalúan várják el az érdeklődést, hanem nyitottak arra, hogy ha jól kijövünk egymással akkor időnként személyesen is összefussunk.

Nekem innen lett már 1-2 ilyen ismeretségem, és távolság ide vagy oda, de működik.


Alapvetően egy mély érzésű lány vagyok, aki szívesen elbeszélget bármiről, legyen az férfias, vagy nőies téma...


Egyet kérnék, kapcsolatszédelgők, szexpartnert keresők, komolytalanok ne írjanak! Nem pasit keresek, hanem ismerkednék, barátkoznék, nemtől függetlenül. :))


25L



2014. dec. 9. 09:05
 1/4 anonim válasza:

Pont úgy van ahogy leírtad..

Elég nehezen mozdulnak,de az jó ha te/én megyünk..

2014. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírva mind szép és jó, amikor meg oda kerül a kapcsolat, hogy fussunk össze egy mozira, akkor minden fontosabb lesz a másiknál, meg szakadozik az internetkapcsolat.
2014. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én szívesen levelezek, ha van kedved, felüdülés lenne olyasvalakivel beszélgetni, aki nem egy mondatban reagál a leveleimre és aktívan részt is vesz benne.

Az meg hogy ki miért hajlandó személyes találkozóba is bocsátkozni, változó... Ha belegondolsz, hogy a távkapcsolatok fenntartása is milyen nehéz tud lenni, nem meglepő, hogy sokan egyszerűen nem látják értelmét, miért kellene egy netes kapcsolatot nagy távolság esetén is személyessé alakítani. Meg aztán, néha előfordulhat az is, hogy az illető úgy gondolja, jobb ha a dolog megmarad az internet világában. 22F

2014. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz 22F
2014. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!