Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mosolygással mennyire lehet...

Mosolygással mennyire lehet kijutni a kellemetlen szituból?

Figyelt kérdés
(Elnézést ha rossz témakörben írtam)Én egy nagyon szelíd lány vagyok és nem is bántok meg szándékosan másokat de viszont engem annál inkább szeretnek gúnyólni,csesztetni és kiosztani.Valaki mondta nekem még láttam is egy műsórba ,ha valaki ba..ogat,kioszt csak mosolyogjak és ennyi.Mert nem látják hogy letudnak törni.Mit gondoltok illik a mosolygás egy rossz lelki állapothoz?De ha látják hogy érzékeny vagyok annál inkább szemétkednek.Kipróbáltam hogy direkt a többiek előtt sírtam és annál jobban nevettek csak egy valaki nem (nem fontos).

#kiosztás,megbántás,gúnyólódás
2021. jan. 30. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Jobb mint a sírás.
2021. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én morálisan megaláznám azokat, akik nevetnek rajtad.
2021. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy tennéd?Köszi
2021. jan. 31. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább helyzet és személyfüggő de a mosolygás sokszor jó megoldás lehet.
2021. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja jómegoldás. Csak aza baj,hogy ahoz kell hogy valóban letudd xarni az egészet. De a leirás alapján te nem ilyen vagy pláne ha már sírtál is..
2021. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!