Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vidult fel és mosolygott...

Miért vidult fel és mosolygott a lány?

Figyelt kérdés
Ma a Keleti pu előtt a Thököly úton autóztunk, piros lámpát kaptunk. Gondoltam figyelem a gyalogosokat ha már nem én vezetek. Egyszer csak felfigyeltem egy csinos ámde arcvonásaiból ítélve rosszkedvű lányra. Gondoltam hogy megpróbálok küldeni neki egy kis energiát. Elkezdtem. Közben néztem és kicsit mosolyogtam. Egyszerre csak rám nézett és ő is elmosolyodott. Ennyire egyszerű valakit felvidítani ?

2017. ápr. 28. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Az ember automatikusan visszamosolyog, ha rámosolyognak. Biztos láttál már te is olyat, hogy két ember beszélget mondjuk egy kávézóban, és ha az egyik keresztbe teszi a lábát, akkor nem sokkal utána a másik lemásolja a mozdulatot. Ez ösztönös, próbáljuk "tükrözni" a másikat.

Plusz jó érzés, ha csak úgy mosolyog rád valaki! :)

2017. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy energiát kezdtél küldeni neki?
2017. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!