Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor lesz vége már ennek a...

Mikor lesz vége már ennek a járványnak? Titeket nem idegesít hogy egésznap otthon kell ülni? 18L

Figyelt kérdés

Már mindig ez lesz hogy nem lehet sehova sem menni? Senkivel sem érintkezni?

Rokonok sokat kerdezgetik már hogy vane pasim? Hogy lenne már mikor ismerkedni sem lehet sehol 🤦🏻‍♀️ és szerintem ez még így lesz nagyon nagyon sokáig. Ameddig járvány lesz pasim nem lesz. Suli, munka is csak otthonrol.

Már nagyon idegesít mert már aludni sem tudok rendesen, van hogy csak 4 órát alszok.


2021. jan. 30. 23:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem kérek priviket. Neten nem ismerkedek
2021. jan. 30. 23:47
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Kezdesz depressziós lenni. Valamivel le kéne kötnöd magad. Szerintem sajnos elég sokáig elhúzzák.
2021. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 October15 ***** válasza:
73%

Azta milyen problémáid vannak. Tényleg ebben az egész szrságban az a legrosszabb, hogy nem tud pasizni... :D Ami amúgy hülyeség mert tudsz csak éppen nem tudsz beülni olyan helyre ami ad témát helyettetek mert hát zárva vannak. A világon senki nem akadályoz meg abban, hogy elmenj akárhova napközben nemde? Tehát bőven tudtok randit megbeszélni max nem lesz ott a random bolt, kaja, film stb mankónak a beszélgetéshez.


Ami az otthon tanulást illeti: áááh nem kell bejárni előadásokra / szemináriumokra csak elhúzok könyvtárba nyugiban megtanulom megvan a 4,92-es átlag és jön az ösztöndíj köszöntem szépen. Még 5 évet pls. :D

2021. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Cseréljünk
2021. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Ennek? Szerintem ha fellázadunk.


Habár igaz, most Orbán legutóbb egy interjúban Húsvét környékére ígérte a nyitásról való elgondolkodást de ha megnézzük Orbán ígéretei beváltságának az arányát akkor toljuk még ezt ki szerintem.

2021. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek és itt teszt nékül nem mehetsz sehova. Minden zárva van.

Tényleg csak a házban egésznap én már unom.

Mivel kossem le magam?????

2021. jan. 30. 23:56
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Attól biztos hogy nem lesz előrébb hogy naponta 30-an megkérdik, és nem tudja senki sem előre, ha a jövőbe látnék akkor meg úgy is a kövi lottószámokat nézném meg először. :D
2021. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
5 ez nem orbánspecifikus. Merkel november elején csak lockdown light-ot csinált. Decemberig. Azóta a szalámitaktika megy. Mindig megnevezik a következő időpontot amikor hosszabbítanak. Egész európában ez megy.
2021. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez így gáz. Melyik országban megy ez? Én sem magyarországon élek, de itt azért kirándulhatunk.
2021. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta hogy nem lehet menni sehova? Napközben a Pilisben voltunk kirándulni barátokkal, utána az egyikőjüknel vacsoraztunk. Holnap biciklizni megyünk. Ezek nem tilos dolgok.
2021. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!