Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor lesz vége már ennek a...

Mikor lesz vége már ennek a járványnak? Titeket nem idegesít hogy egésznap otthon kell ülni? 18L

Figyelt kérdés

Már mindig ez lesz hogy nem lehet sehova sem menni? Senkivel sem érintkezni?

Rokonok sokat kerdezgetik már hogy vane pasim? Hogy lenne már mikor ismerkedni sem lehet sehol 🤦🏻‍♀️ és szerintem ez még így lesz nagyon nagyon sokáig. Ameddig járvány lesz pasim nem lesz. Suli, munka is csak otthonrol.

Már nagyon idegesít mert már aludni sem tudok rendesen, van hogy csak 4 órát alszok.


2021. jan. 30. 23:45
1 2 3
 11/25 October15 ***** válasza:
72%
Kérdező: Hát akkor csináltass tesztet pls... XD
2021. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
Micsoda problémák
2021. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Pedig ismerkedesre valo a tinder!!!


Egyebkent konditerem,sportegyesulet,templom,buli,kocsma lenne...


Jelenleg szupermarket(tecso,osen,media.mar.kt,electroni.cs,decathlon. Tessek logni ezeken a helyeken es kerdezoskodni sok embertol. Csak az eselyes befutoktol.


Vagy jelentkezz dolgozni etterembe pultosnak vagy kajafutarnak. Sok emberrel taliznak.


Futni bicajozni jarj el. Meg a szabadteri edzotermekbe(street work out (5 ker Honved ter)

. Ott van kosarpalya is. Beallsz. Vagy Olimpia park. Kosar focipalya van.

Megoldas mindig van. Fel a fejjel.

2021. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 October15 ***** válasza:
85%
13.: Templom? XD Ki a fsz ismerkedik templomban? XD [A ministráns kisfiú molesztálása nem ismerkedés.]
2021. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Szlovákiában él ott nem mehetnek ki a járásból az emberek csak igazolással, munkahelyre stb.

De ennek ellenére is sokmindent lehet csinálni en is járok gyakran túrázni.

2021. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Melyik országban élsz ahol csak teszt vizsgálat után mehetsz az utcára?
2021. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Engem eléggé bosszant.
2021. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
98%
Engem az idegesít, hogy àprilisban kirúgtak a jàrvàny miatt, és azóta sem vettek fel sehova 2 diplomàval (63 helyen voltam,öreg vagyok). Hàzaknàl takarítok, kertészkedek. Így tudunk enni a fiammal. Ez idegesít, tudod.
2021. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Én a járvány miatt 2 félévet csúszok a képzésemmel, mert a járványhelyzet miatt én voltam a családból az egyetlen aki nagymamámmal otthon tudott maradni, így egész évben én gondoztam, ennek következtében alig pár órát tudtam tanulásra fordítani. Kezdetben azt hittem mennyivel több időm lesz mert nem kell másfél órát utazni oda-vissza egyetemre, már be is osztottam hogy mivel fogom tölteni produktívan azt a plusz 3 órát amit nyerek, de végül másképp alakultak a dolgok. 22F
2021. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Én sem Magyarországon vagyok....de

Sok otthoni dolgot lehet csinálni, pl kondizni, tornázni.

Én dolgoznom 🙏

2021. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!