Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Inkabb unnàd magad otthon...

Inkabb unnàd magad otthon vagy inkabb talalkoznal azzal az exszel akivel baràtiban maradtàl ha unalmas?

Figyelt kérdés

A 2 unalmas opciobol nem is tudom melyik a jobb vagy rosszabb.


Nemnagyon vannak barataim,a most hetvegém vegre szabad raerek, erre a 4 fal vàr csak.


Ugy nem is erdekelt de felhivott az exem hogy talalkozunk e mert a varosban van.


Csak legutobb mikor talalkoztam vele szinte semmit nem akar programot (pl este buli vagy vmi), hanem csak par oràt körözünk a varosban max beülünk valahova (asztalok székek es ennyi), es feszt nyomult volna en meg razom le, de hal eg lett bnöje (aki még nem ismerte kia sracot, naivan belement vele kapcsolatba),de szoval nem hatja meg hogy bnöje van, nem erdekli. Igy nyomul ram is.


De most ö is vergödik 4 fal közt meg en is.

Letettem a telot azt mondtam atgondolom. Es most nrzem a 4 falat es nem tudom eldönteni melyik a kevesbe sz.r. ez vagy vele.


Mas mit tenne?



#unalom az exszel #unalom az ex nelkül
2020. júl. 11. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az exed, ahogy írod, akkor szerintem jobban jársz, ha otthon maradsz egyedül.
2020. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem simán agyhalott vagy.

Érdekes, én még soha nem unatkoztam...

2020. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Engrm sem hatna meg egy hetvege.

Az en esetem annyira mas hogy viszont nalam irtok ritka ha SZABAD vagyok. Azaz hetvegen is van egy rakàs kötelezettsegem amit muszaj.


Ilyen hetvege amikor raerek nalam egy az ötvenböl kb. Nem tudom hogy a falakkal szenvedjem el vagy az exszel.


Teljesen mas amikor vki barmikor szabad es egy nap is neki nem különb a többitöl.

Nem tudom at tud e menni ez az eleterzes. Amikor csak egy napod van az eletböl.

2020. júl. 11. 12:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Téged sem az eszedért tartanak.
2020. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Otthon barmit csinalhatok. De korozzek egy emberrel, aki remenykedik hiaba, es nem tudja, hogy musorszunetnek tartom?!
2020. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Irtam neki hogy amugy se csinalunk semmit csak ülünk valahol. Inkabb hagyjuk rém felesleges talalkozni.


De azt irja nyugi majd kitalàlunk vmit. Napközben.


Hat nem tudom

2020. júl. 11. 13:15
 7/12 A kérdező kommentje:
4 # kifejthetnéd ha van okosabb ötleted.
2020. júl. 11. 13:16
 8/12 A kérdező kommentje:

Visszairt a nyavajgasomra annyit. Haladjàl kelj fel öltözz es ott vagyok. 5 perced van.

Kilepett

2020. júl. 11. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de a volt partnereim egyike sem unalmas.
2020. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

En ugy vagyok vele hogy ö sem unalmas.

Csak ami mostanaban megy. Ez a körözes meg minden, aztan ha nyomul olthatom le megint.


Alapvetöen filmet lehetne amugy irni rola nyugi. Elkepzelni sem tudnad ;)


Belegondolva mindig igy jöttünk össze is, hogy ö nem hagy.

Aztan mindig a 4 fal miatt megyek bele.


Elsö összejöves szerelmi banatom volt depresszi korhaz minden volt. Hat nem ö rangatott ki belöle?


Aztan kicsinàltam magam annyit buliztam es volt egy melyrepülesem. Abbol is nem megint ö szedett ki?


Most meg a 4 fal kàlvàriàm.


Most meg bunko is lettem mert huzom az idöt es lent vàr.

2020. júl. 11. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!