Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, ha valami nagyon ciki dolog történik veletek?

Figyelt kérdés

Pl. kimondtok valamit amit utána visszaszívnátok vagy félre értettetek valamit és rettentő kínosan érzitek magatokat 😱

Amikor tényleg ég az arcotok és elsüllyednétek.

Hogy lehet ezt túlélni??? 😵😵😁



2021. febr. 6. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszarod, túlélni meg nem kell mert nem halsz bele:)
2021. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy én is csak ember vagyok, tökéletlen, mint mindenki, és néha hibázok, aztán próbálom minél hamarabb elfelejteni az egészet, másra terelni a figyelmem.
2021. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elfelejted, vagy próbálsz nem gondolni rá. Ha később talán mégis eszedbe jut, akkor nevetsz rajta egyet.
2021. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az segit, ha ott azt mondom, basszus, ez rohadtul ciki. Bocsanat.

Vagy ilyesmi. Ha modom van neven nevezni, nekem azonalli megkonnyebbules. Az viszont mas kerdes, a tobbi erintettnek milyen.

2021. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Huh általában ez a pillanat hamar elmúlik és utána szóba hozni már nem merem.

De volt olyan, hogy megbeszéltem az illetővel h ez de ciki volt és az tényleg segített :)

2021. febr. 6. 18:21
 6/12 anonim válasza:

Mi ez a hatalmas nagy dolog?


Egyébként keszarod. Másrészt velem olyan is volt, hogy az illető hazudott, tagadott mindent és nem én értettem félre, te maradsz a szarban....

2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagy dolog, azt képzelem h én reagálom túl és olvasgatom h milyen igazatok van, és már jobb :D
2021. febr. 6. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel, holnap is lesz nap, amin hibázhatok.
2021. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimnazista koromban egyszer finganom kellett, de véletlenül beszartam. Még 2 évig cikiztek vele, de csak vállat vontam mondván, mindenkinek lehet szar napja. Amúgy meg 10 éve elballagtam. Most már ki nem szarja le? :D
2021. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂❤️❤️❤️
2021. febr. 6. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!