Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szörnyű dolog történt velem a...

Évi89 kérdése:

Szörnyű dolog történt velem a párom távolléte alatt, nem bírom feldolgozni elmondjam neki, vagy mit tegyek, gondolkodtam azon hogy elszököm az országból de szeretem és imádom a többi lent.!?

Figyelt kérdés

a férjem nagymamája tőlünk 250 km-re lakik,nem tudtam elmenni vele 5 napra mert dolgoznom kelett

sajnos egy enyhébb szívinfarktusa volt a nagymámájának, de hála Istennek jól van 75 évesen is virul.. :) na de nem ez a lényeg hanem amig távol volt a párom átmentem munka utám anyósomhoz (már tintás volt eléggé..)és vitába keveredtünk megvádolt engem azzal hogy félre lépek és félti a fiát stb..hiába tiltakoztam hajtotta hajtotta.. és olyan nagyot odavágott a fülemre hogy a 4.napja nem hallok rajta hozzá teszem én rá se emeltem a kezem.. ha ez nem lenne elég megfenyegetett azzal hogy telebeszéli a fia fejét mindenféle mocskosággal és szétszakít minket 6 év házasság után ha nem fizetek neki 250ezer forintot holnap után jön haza a párom nemtudom mit tegyek félek kimenni az utcára segítséég!!!!!!!!!!!!!



2013. szept. 4. 14:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Késő DE ez kellett volna: látlelet, feljelentés és szólsz a párodnak róla!
2013. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

Miközben mész az orvoshoz látleletet vetetni,felhivod a férjedet és elmondod neki mi történt.

aztán látlelettel rendőrség,szipirtyót feljelenteni.

2013. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
na hallod, ha kérdés, hogy elmondd-e vagy elhúzz az országból, akkor kb anyósod szintjén állsz.
2013. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg félrelépsz?

Mert ha nem, akkor mitől félsz tulajdonképpen?


Menj szépen orvoshoz (esélyesen kilyukadt a dobhártyád). Nem kell feljelenteni az anyóst, ha nem akarod, de a lelet legyen meg, hogy se férjed, se az anyósod ne tudja kétségbe vonni a sérülésedet. Plusz azért, hogy orvosi kezelést is kapjál... Aztán szépen hívd fel a férjed, és meséld el neki, mit csinált az anyja, a 250 ezer forintos kéréssel egyetemben (már csak azért is, mert a 250e nem csak a te pénzed, hanem a férjedé is, ha jól tévedek). Komolyan nem értem ezt a kérdést...

2013. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

MI A TÖKÖM A KÉRDÉS????

4(!) napja nem hallasz és nem mész orvoshoz???? ne legyél már hülye!!!

2013. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Ez kamu, hülyeség..ilyen buta nem lehet valaki, mint te.
2013. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek..de nem tudjátok milyen mocskos ez a nő .. a párom meg sajnos anyuci pici fia lesz midnig éss még azt is elhiszi neki hogy zöld az ég és kék a fű.. nem hinne nekem szerintem a párom..nem azért mert nem szeret hanem azért mert,anyukája a mindene nem tudna elképzelni róla ilyet pedig még sok mocskosság ül benne
2013. szept. 4. 14:58
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

ha a párod ezután sem hinne neked, én kib..sznám, húzzon anyucihoz!

de menjél orvoshoz!

2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
segítő válaszokra várok nem ócsárolásokra..köszi szépen 6 éve hűséges vagyok és a jobb oldalon a fülemre nem hallok tisztán csak visszhangokat
2013. szept. 4. 14:59
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen létezik :O ????? Ne fizess egy petákot se !!! Orvoshoz mindenképpen menj el . Én leutaznék a helyedben a párom után és ott elmondanék neki mindent !Ezelőtt milyen volt a kapcsolat anyósoddal ? Párod mennyire anyuci pici fia ? Úgy értem ,mennyire befolyásolható ? Reméljük nem hiszi ,hogy csak kitaláltad ezt a történetet ! Lesz ami lesz ,ezt ne titkold !
2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!