Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha jó dolog történik velünk,...

Ha jó dolog történik velünk, azt is nehéz feldolgozni?

Figyelt kérdés
Volt már veletek ilyen?

2012. dec. 2. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,velem volt,egyszerűen belegondoltam és nem tudtam elhinni,hogy ez tényleg velem történik,bár nagyon jó érzés volt.
2012. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt. De mára teljesen máshogy látom a dolgokat. Rájöttem, hogy hamar túl kell magamat tenni a dolgokon, mert ha leblokkolok egy valaminél, akkor nem lesz időm másra, és a végén ott leszek, hogy elszalasztottam minden lehetőséget.
2012. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még sosem történt velem ilyen. Évente, ha egyszer történik velem valami jó dolog, így nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy nehezen tudjam "feldolgozni".
2012. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én életem olyan meseszerűen fordult át, hogy nem volt időm feleszmélni, csak sodródtam az árral.

(Nem írom le, mert úgysem hinnétek el.)

1,5 év telt el, de még mindig nem fogtam fel, hogy nem álmodom.

2012. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!