Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz ha férfi vagyok de nem...

Az gáz ha férfi vagyok de nem merek bemenni egy kocsmába vagy egy bárba vagy szórakozó helyre?

Figyelt kérdés

Tudom most nem is lehet de egész életemben nem voltam ilyen helyeken. Haverok nincsenek. Egyedül meg be se merek menni. Félek belém kötnek és megvernek. Koncerten se voltam sose. Azt se tudom mi a o

Protokoll. Miért vagyok ilyen gyáva szar?



2021. febr. 7. 14:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Csajozni se merek miért vagyok ilyen? Mondjuk ha kapnak jobbat úgyse kellek.
2021. febr. 7. 14:18
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom, hogy miért vagy ilyen, de ja, elég ciki.
2021. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én se merek menni prostikhoz sem a stricik miatt. Szintén férfi vagyok. Pénzem lenne rá.
2021. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oda sem merek én se. Nem értem miért vagyok ilyen.
2021. febr. 7. 14:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Több önbizalomra van szükséged ennyi infóból. Nincs semmi nagy protokoll. A koncerten annyi hogy érezd jól magad :D kocsmában szerintem nehezebb szóba elegyedni másokkal, de nem lehetetlen. Mondjuk ha közös meccsnézés van, akkor hamarabb beszéltem idegenekkel.

Amúgy meg ha nem egy alja késdobálóba akarsz menni, vagy nem piszkálsz másokat akkor nem kötnek beléd.

2021. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Koncert, kocsma, lebújok kihagyhatóak, semmit nem vesztesz. A lányokhoz meg egy kis bátorság! Aki tetszik, hódítsd meg! Sokezer éves módszer, menni fog neked is. (egy kedves, szelíd, jólelkű lánynál meg hatalmas érték lesz, hogy nem jársz idióta helyekre) És jó lenne, ha barátokat is találnál.
2021. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért nem mersz, nyilván van valami mentális zavarod.

Én nőként simán bementem, ha ahhoz volt kedvem.

Mondjuk bárba nem, mert ott egy egyedülálló nőt egyértelműen qrvának néznek. Bár ez sem érdekelt volna, csak zavar, ha molesztálnak.

2021. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

#7

Nem kell ehhez mentális zavar, elég ehhez alacsony önértékelés is, kevés önbizalommal párosulva.

Nem muszáj ilyen helyekre járni. A prostinál meg ha nem a legaljához mész, akkor nem is látsz stricit. Visszajáró vendégekre van szükségük, nem arra, hogy kirabolják az éppen oda tévedőket.

2021. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Alralanossagba annyit lehet rád mondani kérdező, hogy semmi önbizalmad nincs. De vajon miért? Ki nyirbalta meg ennyire?
2021. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

7-es vagyok


Az önbizalomhiány, alacsony önértékelés önmagában mentális zavar!

Ahogy az önbizalom, a helyes énkép a mentális egészség része.

[link]

A válaszod prostis részét végképp nem értem, hogy miért nekem címezted, világosan leírtam, hogy nő vagyok.

Áldás, békesség!

2021. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!