Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Micsodán kéne változatom?[ross...

Micsodán kéne változatom?[rossz házibulik]

Figyelt kérdés

Igazából annyi az én problémám hogy, már egy jó pár hónapja vannak házibulik, és valamiért ha el megyek nem érzem jól magam, csak állok és nézzem az eseményeket nem tudok semmihez hozzá szólni, és most lesz megint egy házibuli a héten és nem szeretném, hogy ez is ilyen legyen azt szeretném hogy tejesen, jól érezem magam ki kapcsoljak kicsit. Azt viszont említeném hogy mi nem iszogatni szoktunk vagy ilyesmi füvezés, meg ilyenek, tudom hogy nem helyes de én inkább dobok egy latyót vagy be füvezek minthogy le igyam magam, és az itt a gond hogy mióta van ez a rossz érzés a házibulikon próbálok rá jönni hogy min kéne változtatom hogy ne legyenek ilyen érzések magamban, a társaság az jó olyan emberek vannak körülöttem akiket már 2-3 éve ismerek de valahogy mégse megy nekem, hogy ki kapcsoljak/önmagam legyek. Azt nem szeretném el érni, hogy ha a most ez a házibuli is ugyan ilyen rossz lesz, nem tudok mit kezdeni magammal akkor úgy érzem hogy a legközelebbire már el se megyek e miatt, és ezt nem szeretném mert így tejesen ki szakadok a közösségi életből, és emellett úgy érzem velem van a baj valamin változtatnom kéne hogy ne legyenek ilyen érzések bennem, és normálisan bulizzak egyet a haverokkal. Örülnék ha tudnátok segíteni, tanácsot adni hogy mit tehetek ilyen esetben min, kéne változtatom és hogy vannak e emberek akik ugyan ilyet éreznek próbálok már hónapok óta rá jönni hogy mi okozta ezt az érzést de nem tudok senkitől, tanácsot kérni mivel a többi haverom semmi ilyesmit nem érez és így nem tudnak segíteni egyébként még annyit magamról hogy nem vagyok egy vissza húzódó ember, szeretek is bulizni már sok bulin is voltam épp emiatt nem értem hogy miért nem tudom magam jól érezni a haverokkal, még annyi ezzel a különös, érzéssel kapcsolatban hogy nem igazán fizikailag érzem ezt hanem ezt érzem.És már több nézzetböl neki indultam az estének pl: A meg szokottnál is jobb volt a kedvem de mihelyst bele kezdtük a buliba ugyan ez a szar érzés nem is volt már kedvem ott maradni meg ilyenek.

És ez nagyon nem okés részemről szóval örülnék ha tudnátok, tanácsokat tapasztalatot adni ha bármi kérdésetek van még velem kapcsolatban amitől, rá tudnátok jönni hogy mi okozta ezt írjátok/kérdeztétek és szívesen válaszolok előre is köszönöm a segítséget srácok!!



#Rossz érzés. #Házibulik.
2021. febr. 17. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nem vagy egy társasági ember és ennyi. 3-4 embernél többel én sem érzem jól magam.
2021. febr. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De-de igazából, nyílt vagyok mindenkiféle és társasági ember is vagyok mindenkivel meg értem magam, azért köszi hogy le írtad a véleményed.
2021. febr. 17. 05:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen stressz.

Vezetsz kocsit? Mész másnap dolgozni? Szedsz gyógyszert, vagy allergiás vagy az alkoholra?

Ha nem, nyugodtan igyál egy kis alkoholt. És kicsit felejtsd el a gondjaidat, bulin vagy.

2021. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon vagyok stresszes, se ideges meg egész jól el indul az este aztán 2 óra utána, már ott se akarok lenni igazából alkoholt is szoktam inni mert mindig szanaszét vagyok. Igen-igen szerintem is el kéne felejtenem a gondolataimat, csak valahogy nem tudom.
2021. febr. 17. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

A stresszt nem mindig érzi az ember. Azok a gondok meg nem érnek annyit, hogy buli közben is azokon rágódj és tönkretegyék a kedved. Felejtsd el a gondokat arra az időre, neked is könnyebb lesz.


Flörtölj többet, táncolj, vagy valami :)

És nevess sokat

2021. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz király, talán ez lehet a probléma köszi szépen próbálom meg valósítani a héten köszi szépen a tanácsot!!
2021. febr. 17. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2021. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál egy kicsit és jobb lesz.
2021. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!