Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írnátok erre valami visszaszól...

Írnátok erre valami visszaszólást, vagy frappáns választ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeremcsetlen vagyok nőügyben, már 28 éves vagyok és még sohasem volt barátnőm ezért egyre gyakrabban kapom meg a kérdést, hogy miért nincs barátnőm. Miért nem mindegy ez másnak? Tudtok erre valami jó visszaszólást?

2021. febr. 17. 07:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as, nekem 30 évesen volt az esküvőm, tavaly. Szerintem nem korai :) De igazából nem ezen van a hangsúly. Sajnálom a kérdezőt, hogy még sosem volt senkije és jelenleg sincs, azonban nem tudom, hogy ez vajon a szerencsére fogható-e. Nekem sem biztos, hogy lett volna kapcsolatom, ha nincsenek társkeresők. Tudom, hogy a társkeresőkön nagyon sok a lotyó, akik ha nem vagy gazdag és/vagy szarrá gyúrt izomember, akkor vissza sem írnak, de elvétve akad normális. Mondjuk úgy 1000-ből 1. Én pl úgy kerestem, hogy mindenkire ráírtam, aki tetszett és elég volt, ha csak 1-2 visszaírt és elkezdtünk beszélgetni. Volt aki élőben nem tetszett, volt akinek én nem tetszettem, de sikerült mégis megtalálni azt a lányt, akit elvettem. Ez nem szerencse volt,hanem a nagy számok törvénye.

Remélem te is hamarosan megtalálod.

2021. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
9-10-essel az a baj szerintem, hogy akkor meg azzal fognak basztatni, hogy mikor mutatod be/hozod el céges rendezvényre, stb...
2021. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
"Van valami semmi közöd hozzá?"
2021. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

Arra lehet azt is mondani, hogy majd, meg azt is, hogy majd meglátod.

2021. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki már többször rákérdez, akkor visszakérdeznék hogy "tetszem neked, hogy ennyire reménykedsz?"


Pláne ha azonos nemű és homofób.

2021. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Aki ilyet es hasonlot kerdez, az egy akkora tusko. Talan nem is tudna ertelmezni egy frappans valaszt.
2021. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vákaszotokat!! ^_^
2021. febr. 17. 17:23
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy ez magánügy. És ez így is van. Aki ilyet kérdez, az kapjon már észbe. Mi köze hozzá?

Amikor én voltam fiatal, mindig az volt a kérdés: mikor mész férjhez? Egy fiatal erre nem tud mit válaszolni. Sokszor élvezkedtek rajtam így a férjezett nők. Mert nekik volt férjük, és ettől többnek érezték magukat. Lehet, hogy szar volt a házasságuk, de kellettek valakinek valamikor. Erre voltak büszkék. Ma már én is másképp reagálnám le, mert sok kínos percet szereztek ezzel nekem. Legjobb, ha röviden lezárod a témát, és nem részletezed. Még azt is lehet mondani, hogy így is jól megvagyok.

2021. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
Az őszinte válasz szerintme elég frappáns, csak önismeret kell hozzá. De azt is mondhatod, hogy nem tudod.
2021. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
"Ha bemutatsz egy olyat, aki megfelelő lenne, akkor majd lesz."
2021. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!