Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha piszkál/besz...

Mit csináljak, ha piszkál/beszólogat egy két munkatársam és én nem tudok egyből visszaszólni; csak késöbb jut eszembe a frappánsabb válasz?

Figyelt kérdés
Néha durva atrocitásokat kapok pár terroristától a munkahelyemen, pedig nem adok rá okot nekik. Hiába vagyok rendes az emberekkel. Ezek inkább szivatnak csak, ilyenkor egy kicsit elkap a döbenet vagy az ideg és ezmiatt nem tudok mit mondani nekik, amikor már kicsit lenyugodtam akkor ugrik be hogy mit kellett volna csinálnom/válaszolnom.

2014. febr. 26. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem elkerülhetetlen az,hogy szivassák az embert.Én fel sem veszem.Szerintem nem is érdemes.Rendesnek kell maradni én úgy gondolom.Az ő viselkedésük pedig őket minősíti.Nem kell velük törődni és kész.
2014. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem se foglalkozz velük

ha teheted próbálj meg még jobb fej lenni velük, ne úgy viselkedj velük, ahogy ők veled

előbb utóbb le fog esni nekik - reméljük -


Egyébként ha nagyon zavaró tehát gyomorgörcsöd van stb érdemes váltásra is gondolni....

2014. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Mikor eszedbe jut egy válasz vagy egy frappáns szófordulat, akkor azt jegyezd fel és mikor van egy kis szabadidőd akkor tanuld meg őket. Neten is lehet találni ilyen vicces beszólásokat ,de ne a nagyon gyakoriakat használd pl ne az "akkora paraszt vagy" kezdetű blődségeket hanem pl fórumokon vagy fészen is sokan oltogatják egymást, egy két jobb és ritkább beszólást azonnal fel kell írni..Én a telefonom jegyzet részébe írom ezeket és szépen bemagolom pl evés közben olvasgatom ,és ezért ha kell már egyből jön a válasz szinte bármire.
2014. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!