Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok kijönni az emberekke...

Nem tudok kijönni az emberekkel, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy kell szocializálódni, mintha ez a képességem nem fejlődött volna ki vagy nem tudom. Örökre egyedül leszek így, igaz?
2021. febr. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Nekem is rengeteget segített.
2021. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy egyáltalán igényled-e, hogy legyenek emberek körülötted, vagy teljesen jól elvagy egyedül.

Ha az előbbi, akkor biztosan találsz módot arra idővel, hogy nyiss feléjük.

2021. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a nyitással van a baj, azzal is mondjuk de inkább azzal hogy nem tudom hogyan kell emberek közt viselkedni, nem érzem mi a jó/rossz vagy gáz/nemgáz, emellett még attól is félek hogy a házból kilépjek egyedül és bárhova is menjek. Szeretnék kapcsolatokat, hiszen ki akarna magányos lenni? Én gyűlölöm, de nem tudok tenni ellene, mert egyrészt rettegek, másrészt földönkívülinek érzem magam az emberek között, senki sem akar engem.

#1 neked is hasonló problémád volt? Sikerült kapcsolatokat szerezni, jobban érezni magad emberek közt, stb?

2021. febr. 19. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs gáz vagy nem gáz, csak add önmagad!

Mit foglakozol másokkal?

Egyébként sok paraszt van ma! Én szoktam bunkó lenni.

2021. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!