Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak jegyű emberekkel hogyan...

A Bak jegyű emberekkel hogyan lehet jól kijönni?

Figyelt kérdés
Olyan furcsák, nehézkesek, bunkók... Honnan lehet tudni, hogy kedvelnek-e valakit, hogyha időnként kedvesek, máskor meg szemetek?

2013. dec. 26. 22:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%

Jaj de ostoba vagy szegénykém...


(elárulom nem bak vagyok :D )

2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
69%
sájnallak amiért abban keresed a megoldásokat amiben sosem fogod megtalálni
2013. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Én bak vagyok. Furának fura, de nem is akarok olyan lenni, mint mások. Bizonyos esetekben nehézkes, egyébként meg kb. ezerszer gyorsabban oldok meg (főleg vész-)helyzeteket, mint mások. És biztosíthatlak, hogy tized annyira nem vagyok bunkó, mint te.

Amúgy egy jó tanács: ha azt akarod, hogy kedveljenek, akkor tiszteld az embereket és fogadd el őket olyannak, amilyenek. Függetlenül a horoszkópjuktól.

2013. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Én is bak vagyok és egyáltalán nem vagyok bunkó csak õszinte. te milyen jegyű vagy. szerintem szánalmas az, aki horoszkóp alapján dönti el az életét. nem rendelkezel öntudattal? Ha igen akkor, hogy kérdezhetsz ilyen hülyeséget, ha a horoszkóp holnap azt írja, hogy ugorj a kútba megteszed, mert a horoszkóp nem hazudik. De nem ám. Xd
2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
én is bak vagyok xd talán furának fura lehetek, de inkább csak megmondom mindig a véleményem ès ha másnak nem tetszik akkor nem érdekel az illető.Általában azzal vagyok kedves aki normális és elfogad amilyen vagyok,a kétszinűeket nem kedvelem aki a hátam mögöt kibeszél ès ezt ki is mutatom
2013. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 piriiiiii ***** válasza:
100%

Részletezd már kérlek a furcsa, nehézkes jellemzést?

Én bak vagyok, s bizony sokszor vagyok bunkó. De ez csak amolyan álca.

Akit én kedvelek, azzal mindig kedves vagyok, és csak játékosan csipkelődő, kötekedő. Viszont híresen pesszimiszta vagyok, és sokszor lehangolt, rosszkedvű, akkor pedig mindenkit, ismétlem, mindenkit gyűlölök.

Van pár bak ismerősöm, és ők sem nagyon mutatják ki az igazi érzelmeiket, van, aki elvicceli, van, aki meg nem is szól inkább.

2013. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
100%

Az hogy bunkok kicsit elhamarkodott kijelentes.. De tobbnyire igaz. Nos utolso kerdesedre valaszolva a bakok igencsak erzekenyek es epp ennek ellensulyozasa erdekeben furak, megkozelithetetlenek vagy ahogy te irtad bunkok. Ezert ha valaki egy rossz szot vagy mozdulatot vagy barmit ( ami a kis vilagukba nem illik bele) tesz, azfelé hidegen es elutasitoan fognak viszonyulni. Viszont eleg egy kedves gesztus hogy ez a rideg kulso megtorjon.

Mindebbol azt akartam kihozni hogy elobb nezz magadba es aztan el tudod donteni hogy kedvel e az a bizonyos ember.

Ja es Bak vagyok.

2013. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
100%
Hogy lehet jól kijönni egy bakkal? fogd meg a kezét és húzd ki az ajtón:D
2013. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! (mindegyik!)

Konkrétan arra gondoltam, hogy nem tűrik túl jól a kritikát és ha valami gondjuk van, nem mondják el egyértelműen, csak morognak magukba. Aztán a vége sértődés. Szóval a nehézkest arra értettem, hogy nehéz velük nyílt lapokkal játszani.

Persze nyilván nem minden Bak ilyen, de amúgy vicces, mert pont ilyesmi válaszokat vártam Bak jegyű személyektől.

2013. dec. 27. 00:16
 10/38 A kérdező kommentje:
8-as, hát igen asszem az lenne a leghatékonyabb megoldás o.O
2013. dec. 27. 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!