Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű emberekkel...

Milyen csillagjegyű emberekkel vagy képtelen kijönni és milyen jegyű vagy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem kérdezem meg, mi a csillagjegye, nálam nem ez számít.
2012. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nyilas férfi és a skorpiókkal nem vagyok egy húron na meg a rákokkal és a halakkal.
2012. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
42%
Skorpió nő vagyok, és eddig a mérleg pasikkal volt a legtöbb gondom. Ált. nagyon vonzóak, de hosszú távon túl gyenge egyéniségeknek bizonyultak számomra. A halak jegyű férfiakkal el sem jutottam odáig, hogy gondom legyen, mert igazi mimózák, minden csipp-csupp dolgon megsértődtek, még mielőtt bármibe is belebonyolódtunk volna. De szerintem ezt így nem lehet általánosítani, mert az aszcendens is nagyon fontos.
2012. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekel hogy melyik ember melyik hónapban született.
2012. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan azon a véleményen vagyok, mint az első és a negyedik.
2012. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Én iker vagyok és azokkal vagyok képtelen kijönni akik hisznek az ilyen hülyeségekben.
2012. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Én rák vagyok és nem jövök ki a bikákkal, kosokkal, bakokkal, oroszlánokkal, mert könnyen összetaposhatnak.


Ellenben jól kijövök a skorpiókkal, mert kicsik mint én, na meg persze a halakkal, akikkel együtt szoktunk úszkálni. A vízöntök is haverok, mert mindig kéznél van egy kis vízük ;)

2012. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

én a nyilasokkal nem jövök ki... nem az hogy utálom őket csak néha sok nekem hogy folyton jönnek-mennek pörögnek mint a búgócsiga, legalábbis akiket ismerek.

a bakokkal nem jövök ki semennyire. elvárják az őszinteséget, a kritikát amit aztán nem fogadnak el, vérig sértődnek és bosszúból csúnyákat mondanak.

ja meg hogy makacsok, megkérdeznek valamit de oda se figyelnek ha nem azt mondom ami nekik tetszik, vagy lekezelően viselkednek - a válaszreakciómat, hogy semmibeveszem őket meg nem bírják elviselni az egójuk miatt.

ezek megfigyelések, sokáig engem se érdekelt ki milyen jegyű de egy idő után észrevettem hogy az ugyanabban a hónapban születettekkel nem jövök ki ezért voltam kíváncsi ki hogy áll ezzel.

mérlegek... hát igaza van annak aki azt írja hogy elbűvölőek tudnak lenni :D - addig, amíg minden úgy van ahogy szeretnék. de ha véleménykülönbség adódik képtelenség velük megbeszélni, betegesen félnek a vitáktól :)

akikkel remekül kijövök azok a szüzek, sok szűz barátnőm van, a skorpiók, a vízöntők mert mindig van valami érdekes ötletük, a rákok velük jókat strandolok :D

de a halak nagyon sértődékenyek, örökké félreértik még a vicceimet is :/

amúgy skorpió vagyok

2012. nov. 4. 13:33
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Öcsém nyilas, olyan lassú felfogású, nyugodt ember.

Apám bak, nyilván elvárja az őszinteséget, mint minden ember, de elfogadja a normális kritikát és még sosem hallottam csúnyán beszélni.

A skorpiókkal a horoszkóp szerint meg pont hogy nem lehet jól kijönni.

Szóval FAIL.

2012. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én hallottam már bakot rondán beszélni :D
2012. nov. 4. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!