Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek meddig tart még...

Szerintetek meddig tart még ez az este 8 utáni bezártság?

Figyelt kérdés
Itt a jóidő, én örülnék ha legalább a szabadba ki tudnák ülni esténként... nem bírom már

2021. febr. 23. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Kertes ház kertjébe ki lehet menni, csak közterületre nem. Ahogy elnézem a számokat, nem mostanában lesz lazítás. Talán nyár végére.
2021. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, de már nagyon elegem van ebből az egészből.


Maszkhordás még lehet jövőre is lesz, a kijárási korlátozás szerintem kb májusig fog tartani..


A vírushiszti meg örökké, hála pár gyakorló elmebeteg idiótának.....

2021. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem még 1-2 hónap. Sajnos. Én egyáltalán nem látom, hogy ez a korlátozás hogy segít a vírus terjedésének lassításában.


1. Mindenki 8 előtt tömörül

2. Ha baráti találkozót akarnak tartani, ott is kell aludni.


Szóval tényleg nem értem. De nyitott vagyok arra, hogy valaki elmagyarázza, szeretném érteni.

2021. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Pünkösdre biztos. Az már május közepe, tavaly május 4-gyel elmúlt a vírus, gondolom idén is így lesz. Meg hát kell a lóvé a Pénztáros szállodáiba...


Ami a kérdésed illeti: ameddig úgy akarják.

2021. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs lehetőségem kertbe kiülni.

Tényleg nem értem hogy mi értelme van tiltani hogy a szabad levegőre kimenj... inkább üljünk otthon a lakásba és szívjuk egymás levegőjét? :) most hogy jó idő lesz már tényleg nincs értelme ennek szerintem, sőt! Még többet árt szerintem

2021. febr. 23. 12:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a politikusok úgy döntenek. De legkésőbb nyáron lazítanak, mert kell a fizető vendég a Balatonnál.
2021. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Június 1-ig lett meghosszabbítva, tegnap 6-kor lett bejelentve.

#3 Egyszerű. A fiataloknak az éjjel a bulizásról szól. Szerinted mit csinálna a sok fiatal hónapok bezártsága után? Mennének bulizni minden éjjel. Megveszik az alkoholt és kint az utcán nyomnják a bulit. Meg a sok lecsúszott alkoholista is ugyanezt csinálná, a kocsma nincs nyitva de ő kimegy az utcára inni akkor a "spanokkal".

2021. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a korlátozás, ami engem is zavar.


Amúgy nem pártunk és kormányunk találmánya, van nyugatabbra is.


Az értelme az, hogy némileg ritkítja a találkozásokat. Nekem például nincs kedvem ott aludni senkinél, mert eléggé komfortzónából kilépés és semmit se pihennék. Másnap pedig meló. Találkozom barátokkal, de nem hétköznap (ergo megritkulnak a találkozások).

Biztos van még, aki szintén nem szívesen alszik ott, sőt, lehet, hogy állata, sőt gyereke van, betegsége van, párja van (és nem vele együt találkozik azzal, akivel).

2021. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Szociális következményei is súlyosak. Elszigeteli egymástól az embereket.
2021. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

#7 köszönöm a választ, bár ugye bulit most is simán tartanak otthon éjszaka.

Amit a #8 ír, azt már megértem, így valóban kicsit visszábbszorul a találkozások száma néhány ember körében.

Ennek ellenére még mindig úgy gondolom, hogy több kára van, mint haszna. Ennek az az oka, hogy aki szeretne bulizni, az bulizik, ott is alszik (így ugye hatalmas eséllyel adja át az esetleges fertőzést).

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!