Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még ez az egész korona járvány dolog? 19/f

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve ez megy már, mindig azt mondták hogy már jobb lesz (tavaly márciusban hogy ősszel, ősszel hogy majd télen...) de eddig sosem lett jobb csak rosszabba a helyzet.

Ennyit még sosem voltam itthon mint most, és már kezd nagyon unalmas lenni.

A nyár még csak-csak elment, akkor még voltak kisebb koncertek, bulik (legalább azok, ha már fesztiválok nem).

Még szeptember-október is futkostunk össze vissza, aztán a mi bandánkban is elkezdtek koronásak lenni az emberek, és azóta nem igazán futkosunk már, mindenki otthon rohad.

Szilveszterre akartunk összehozni valamit, de sajnos az sem jött össze, mivel a banda fele szlovákiai, és a határon oda-vissza közlekedés most nem a legjobb... Videochatezünk majdnem napi szinten, de az nem ugyan az mint élőben találkozni.


Jelenleg meg nem úgy néz ki a helyzet hogy tavasszal/nyáron valami is javulhatna...



2021. jan. 8. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ebben az évben nem valóószínű, hogy jobb lesz, talán 2022 közepére.
2021. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lesznek választások 2022-ben. Már most el lehet kezdeni kampányolni 2026-ra. Cinikus vagyok, de majd figyeljétek meg.
2021. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, de én már egy ideje úgy érzem magam, mint egy zs-kategóriás, utópisztikus sci-fiben.

Soha nem lesz vége. Mindig lesz egy új faj, egy mutáció.

Néha majd lazítanak, de így döglünk meg maszkkal, korlátozva.

Elvesztettem minden optimizmusom.

2021. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Még nem szoktad meg? :)


Hogy is szoktak mondani? "Csak a feléig nehéz ... aztán egyre nehezebb!" :D

2021. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
2es vagyok. 3as, tökéletesen egyetértek. Ez a világ már így marad.
2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elj a pillanatnak!!!


Per pillanat ez a helyzet. :)))

2021. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy tényleg nevetséges, hogy amikor az emberek kezdenek belefáradni, már a sajtó rémisztgetése sem hat annyira, akkor hirtelen megjelenik egy mutáció, aminek amúgy nincsenek súlyosabb tünetei, de azért f*ssa össze magát tőle mindenki!
2021. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nyar elott sajnos nem :/

Meg akarjak varni mig kb az emberek 80%-at beoltjak.

(Meg amikor odairjak a halottakhoz azt is aki nem abban halt meg, csak pozitivra teszteltek, ahogy a kedves tisztifoorvos no mondta.... az a masik remisztgetes.teljesen felesleges ilyenekkel szitani az embereket... )

2021. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is feladtam a reményt, hogy ennek belátható időn belül vége lesz. Idén még csak 40 éves leszek, de szerintem maszkban fognak eltemetni is...
2021. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy minél hamarabb vége lesz.
2021. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!