Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, mi motiválhatja...

Mit gondoltok, mi motiválhatja azokat az embereket, akik jobban tudják, mi a jó neked, mint te magad?

Figyelt kérdés
Esetleg boldogtalanság, vagy nem elég magas az intelligenciájuk, hogy rájöjjenek, hogy mindenki saját egyéniség, ezért ez az MLM dolog hülyeség...

2021. febr. 26. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: A szüleim meg a nagyszüleim azt akarják, hogy menjek egyetemre, de en nem akarok. Valszeg jót akarnak, csak az én véleményemet nem veszik figyelembe.:(
2021. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
túlzott jóakarás és/vagy kontrollmánia
2021. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

1-es Én se mentem egyetemre, aztán végül jól meg is bántam később.

Szerintem az ilyen emberek csak szimplán jót akarnak a másiknak, még ha olykor lehet, hogy tévednek is.

2021. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

1, 3, ahogy én is nagyon bánom hogy nem jelentkeztem. De nekem nem mondta senki sem, nem foglalkoztak velem a szüleim, csak kallódtam, nekem meg távolinak, nehéznek és bonyolultnak tűnt az egész egyetem téma.


Kérdésre válaszolva: szerintem még korlátoltság is lehet benne. Az én exem konkrétan megmondta mit csináljak, és ő elég buta volt, nem nyitott másfajta gondolkodásra, ha esetleg valaki úgy gondolja neki nem az a szuper amit ő gondol...

2021. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Frusztrálja őket h nem teszik amit tenniük kéne a saját életükben, illetve maga a félelem ami miatt nem teszik, de ezt a tedd már meg energiát le kell vezetni, ami másokon csattan. Minél frusztráltabb vki annál jobban nyomja rád azt ami szerinte neked jólenne.
2021. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp aktuális a kérdés.

Van egy vallásos ismerősöm, aki okos, de full hittel élő, és azt gondolja, hogy neki tamogatni-, ki kell egészítenie, segítenie a másikat.

Ez jó lenne mindaddig, amíg ezt jó szándékkal teszi, és nem a saját létrázására, azaz feljebb jutása miatt...

2021. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!