Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol veszik lazán a közösségi...

Hol veszik lazán a közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én könytárban voltam, ott elég lazán vették. Meg minden év elején elmentem könyvet osztani az iskolában, ott se kellett megszakadni. :)


22F

2021. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért akarsz kibúvót?
2021. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem rengeteg ilyen helyet lehet találni. Osztálytársam a menhelyen töltötte le, igaz ő ott előtte is rendszeresen segített jóban volt a főnökkel és csomó órát beírtak neki pluszba. Én pl a megyei könyvtárban voltam. Engem ott nem ismertek. Nem volt protekcióm meg semmi, viszont végig dolgoztam náluk asszem 2 hetet a nyári szünetben, minden nap ott voltam segítettem rendezvényeken, könyveket pakoltam. Meg voltak velem elégedve és így nekem is beírtak + 10 órát. Tehát szerintem ha dolgozol rendesen akkor bárhol segíthetnek ennyivel. Mondjuk nyilván vannak kivételek. De én is voltam kutyát sétáltatni ahol szintén több órát írtak be és még el is voltam, mert szeretem az állatokat. Ezen kívül annyi hellyel le lehet már szerződni. Ha mindenképpen el akarod “summantani”, akkor leszerződsz egy olyan hellyel ahol van ismerős. De egyébként szerintem tök buli végig csinálni, ha olyan helyet találsz ahol élvezed is, meg egy minimális tapasztalat szerzés is!
2021. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) koronavírus miatt elég nehéz találni helyet :/
2021. márc. 4. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szinte mindenhol, legalábbis pár éve még így volt. Én anno könyvtárba mentem nyáron, ahol kb. másfél órát voltam bent egy nap gyakorlatilag, de a kis füzetkébe többnek írták be, így csak pár hétig kellett járnom. Akkor is csak letörölgettem pár polcot, meg papírból kivágtam dolgokat, amiket odaadtak az ovis meg kisiskolás gyerekeknek, amikor mentek valami kézműves foglalkozásra, ezekkel hamar kész lettem és az idő nagy részében meg csak ültem és telefonoztam/gépeztem. Más osztálytársaim azt mesélték, hogy csak beadták valahova és ezután csak egyszer mentek vissza a közösségi szolgálatos helyükre, amikor mentek a kitöltött cuccért..
2021. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Suli könyvtárában (ahol lefelé kerekítettek), és a suli városának menhelyén dolgoztam le. Az utóbbinál ~2 óra kutyasétáltatásért, pakolásért, kutya döncölésért 4-5 órát is kaptam. Nagyon szerettem odajárni, mert egy idősebb néni volt ott mindig és kedves is volt és a kutyák is roppant hálásak voltak.
2021. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán a börtönben is.
2021. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!