Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan rázzam le?:/

Hogyan rázzam le?:/

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok és elkezdtem beszélgetni egy 27 éves pasival. Megmomdom őszintén nem néz ki rosszul de túl nyomulós. Instán bekövetett én meg visszakövettem és rám írt. Most ha törlöm és kikövetem nem gáz egy kicsit? Vagy mit csináljak?
2021. márc. 4. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, gyakran ghostingolnak az emberek, ha valamit nem éreznek okésnak. Az is megoldás, ha csak nem válaszolsz rá, vagy ahogy írtad, egyszerűen csak törlöd.
2021. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan tiltsd le, az nem normális ha 27 évesen 16 éves lányok után rohangál valaki

Ráadásul pont instán ahol aztán több ezer korabeli lánnyal tudna beszélgetni

2021. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Töröld magad instáról, aki nem értelmi fogyatékos az nincs fent rajta
2021. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! A kettő kérdés mégcsak nem is hasonlít egymásra! Az egyikben 37 és 15 évesek, a másikban meg 27 és 16. Ráadásul a szituáció/story sem ugyanaz! Azért olvasni tudjunk már!
2021. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ugyanaz? Persze,hog, megvan másítva. Gondolkodni tudjunk már..
2021. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!