Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vonják meg az emberektől...

Miért vonják meg az emberektől a társaságot?

Figyelt kérdés

Vagy miért teszik tönkre? A mobiltelefonok napi 8 óránál is többet vesznek el az emberek életéből. Elhidegültek egymástól. A széthúzóprogramok a maradék társalgásokat is megmérgezik. A covid lezárás ami nem is enyhén politikai.

Miértcteszik ezt emberek?

Mi mikor lépünk ellene? Mikor látják meg elegen?



2021. márc. 9. 20:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

#10: Na, erről beszéltünk. A szokásos szint. Kb. pár hetente feltűnik valaki, aki észre sem veszi, hogy mennyire káosz, amit írt és azt hiszi, hogy ő találta fel a spanyolviaszt.

Aztán, általában előbújik a szög a zsákból, hogy mennyire alpári az illető a nagy messiástudata mögött.

2021. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Megint nem írtad le mi a bajod, hülyeségeket beszélsz, és troll vagy.
2021. márc. 9. 22:22
 13/25 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ha még nem érted el sosem fogod eléeni az 5 ös szintet. Nem hiányzik még egy robotlelkű jelentgető egoista sittrevaló.
2021. márc. 9. 22:23
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Én az #1-es válaszomban leírtam, hogy mi a bajom, de azóta sem voltál képes felfogni és reagálni rá. Most én is mondjam, hogy troll vagy?

A #13-as válaszod pedig egy nagyon szánalmas és szomorú lélekről árulkodik.

2021. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
He? Mi az, hogy semmit sem tudok felmutatni? Most megint mégis miről beszélsz? Megint tök másról írsz, aztán beszólsz.
2021. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mert nem mutattál fel semmit. És csak tanácsot adtan, hogy hogy tedd kellemesebbé, és széthúzástalanabbá, és trolltalanabbá az oldalt
2021. márc. 9. 22:38
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

Én továbbra is azt mondom, szomorú, hogy ilyen retardáltak gyereket nevelhetnek.


Elgondolkodtató, hogy a vezetéshez jogosítvány kell, a munkához végzettség, a nyelvtudáshoz nyelvvizsga, mindent igazolnod kell papíron, hogy alkalmas vagy rá. Ehhez képest gyereket boldog-boldogtalan vállalhat.

2021. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

#17: Miért, mit kéne felmutatnom? Honnét veszed, hogy nem mutattam fel semmit? Az a helyzet, hogy veled ellentétben én összefüggésekben beszélek. Szerintem ez nem "valami", hanem egy elég alap dolog, de neked még ez sem megy.

Most meg gyakorlatilag leírtad, hogy igazam volt... Nem is kérdést tettél fel, hanem osztottad az észt.


#18: Hú, ezt nagyon adom! Remélhetőleg, szegény gyerekek másik szülője jobb és nem ragadnak le ezen a szinten.

2021. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod mint kötekedni, bunkóskodni? Nem tudom milyen logikád van(ha van egyáltalán) mert a te összefüggésben írt mondataid csak bunkóskodtak az én mondataim meg elmondták rólad azt amit senki nem tett meg, az igazat. Talán nem is volt ki megtegye... Talán nincs is senki aki mondhatna neked bármit.
2021. márc. 9. 23:07
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

Továbbra sem voltál képes felfogni és reagálni több hozzászólást, de a beszólás megy, aztán másnak mondod, hogy kötekszik.


"az én mondataim meg elmondták rólad azt amit senki nem tett meg, az igazat. Talán nem is volt ki megtegye... "


Na, megint te találtad fel a spanyolviaszt, mi?

2021. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!