Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lesz így valaha kapcsolatom?

Hogy lesz így valaha kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalomhiányom, elégedett vagyok magammal, igyekszem jó formában tartani magam, de ugye mindenkitől van szebb meg jobb.

Viszont a mai online világunk lehetőségeit tekintve szerintem jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy mégis miért maradna meg egy nő mellett egy pasi, ha manapság már online két kattintással talál 100 szebbet, jobbat, fiatalabbat, aki tapsra ugrik? (Gondolom ezt fordítva is igaz, és a pasik is ugyanígy vannak.)

Hogy lehet így manapság komoly kapcsolatot kialakítani?

Hogy lehet így megbízni egyáltalán a másik nemben?

Pasik/Csajok, ti ezt hogy kezelitek?

El vagyok keseredve.

28/N



2021. márc. 11. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél, erre szoktam én azt mondani, hogy végül is, elég, ha egyetlen embert találok... nem igaz? :)


Amúgy meg, ha olyat találsz, aki szeret, kötődik hozzád, szerelmes lesz beléd, akkor tök mindegy, hogy két kattintással találna-e mást magának vagy sem, te fogsz kelleni neki (illetve ti fogtok kelleni egymásnak, kölcsönösen).


És ami még eszembe jut, aztán, ha nem inged, ne vedd magadra, hogy itt a gyakorin is rengetegszer lehet látni, hogy nők nagyon durván 10/0 szinten lepontoznak átlagos kinézetű pasikat.

No, ez az, amit nem kellene, el kellene engedni mindkét nemnek az ideálokat, kicsit leengedni a saját egójából is, és a saját kaliberén belül ismerkedni.

2021. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát a másik meg az, hogy manapság már mindenki a pénzzel meg a szilikonnal tud csak szerelembe esni.

Igazi szerelemről már nem is álmodozom.

2021. márc. 11. 21:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem egy ösztönlényt keresel aki az instant élvezeteknek enged, és azonnal rá ugrik valami insta babára egy üzenet váltás után. Vannak értelmes emberek, akiknek van eszük, és a hosszútávba fektetik be az energiájukat, és tudnak kritikusan dönteni. Ha attól félsz, hogy elhagynak hirtelen és nem lesz bizalom emiatt, akkor megnyugtatlak, mert ez nem így működik.


Én sosem féltem ettől férfiként, mert tudom, hogy létezik ugyanolyan ember aki szintén rendes kapcsolatot akar, és nem ugrik bele csak egy másikba mert első látásra szebbnek néz ki.


Semmi ilyen miatt nem kell keseredni, ha magas minőségű embert keresel magad mellé. Ha meg beéred az átlaggal, akkor valószínűleg ez lesz, hamar lelépnek csak úgy.

2021. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3-as: Nagyon köszi, megnyugtattál, hogy van aki még jól gondolkodik.
2021. márc. 11. 21:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A média sajna azt sugallja, hogy a pénz és a szilikon a fontos, és a harsány, közösségi médiában jól látható, hallható átlagemberek is bedőlnek ennek a szemléletnek, és igazodnak hozzá, vagy mert szimplán még fiatalok és éretlenek, vagy mert belül üresek, és csak a népszerűség élteti őket.

Akik igaz szerelmet élnek meg, hosszútávú monogám kapcsolatokban, házasságokban, azok viszont többnyire láthatatlanok maradnak a társadalom számára. Ők azok, akik nincsenek fenn a közösségi médián, nem járnak bulizni, hanem "unalmas", csendes életet élnek egymás oldalán, esetleg a gyerekeiket nevelve.

De valójában ők vannak még mindig többen.

2021. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Hát a másik meg az, hogy manapság már mindenki a pénzzel meg a szilikonnal tud csak szerelembe esni."

3-as vagyok. Én nem követem ezeket a trendeket, taszít ez a szélsőséges műség, a baráti körömet is. Számunkra túl felszínesek. De fura visszahallani, hogy a fiúk tömegesen ezt támogatják. Hidd el, bőven vannak emberek még akiket nem lepett el ez a trend. Jó a természetesség, valódiság, igazi érzelmek.

2021. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat. Egyébként én elkezdtem már kondicionálni magam arra, hogy inkább egyedül élem le az életem a saját védelmi burkomban, 28 évesen, mert nem tudok megfelelni a mai kor elvárásainak (szilikon-pénz), és úgyis lelépnének mellőlem előbb-utóbb valami fiatalabbal-szebbel-jobbal. Csalódások miatti mélypontokat meg nem engedhetek meg magamnak, kell az életerőm a céljaimhoz.
2021. márc. 11. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet így is. Aztán eljön egy nap, amikor már elmúlt az élet, és nagyon bánni fogod, hogy sok mindenről inkább lemaradtál, csak hogy ne sérülj, de akkor nem lehet már visszacsinálni.
2021. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8-as igen, ez a másik oldala, amitől szintén tartok. Úgyhogy már nem tudom mi a fütty legyen.

Éljek, és kockáztassak sérüléseket, amelyek mentén elúszhatnak a céljaim, vagy ne éljek, maradjak burokban, és a céljaimnak éljek - egyedül?

2021. márc. 11. 21:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Élj és kockáztass, és a céljaid legyenek érted, ne te a céljaidért.
2021. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!