Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feladjam a reményt hogy...

Feladjam a reményt hogy valaha is olyan kapcsolatom lesz apuval mint régen? 16/l

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. A szüleim elvaltak amikor 10 voltam. 2 hetente jártam apuhoz de ennek már sok ideje mivel már 16 vagyok. Eleinte uszodába mentünk, fagyizni, ruhát vásárolni

De csak az új nője miatt hogy jobban osszeszokjunk gondolom

Aztán ahoxg telt az idő egyre kevésbé mentem kb havonta majd 2 havonta, ekkor lehettem 12

A beszélgetések is elhanyagolodtak

Ami miatt osszevesztem apuval de a nője mellé állt mert ő fontosabb

Azt hiszem utoljára kb 2 éve voltam nála

A 14 születésnapom úgy berugot a nagyiek al hogy majdnem megvert

Ha hívtam mindig kinyomtam a telefont de sose hívott vissza mindig letagadott hogy én kerestem

Csak akkor hív fel ha a nagyi mondja amúgy nem és ezt kb mindenki tudja

A 16 szülinapomra meg csak fel se köszöntött. Másnap a nagyi felhivta és beszéltem vele, kb így zajlott:apa tegnap lettem 16. Nem köszöntötték fel pedig eddig minden évben. Rosszul esett hoyg meg a legjobb barátom apja is írt nekem de a saját apám nem. Mire ő bocsánat

Miért nem koszontottel fel? Mert dolgoztam és a Facebook se jelezte ki



2020. júl. 12. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:

A barátnője meg folyamatosan féltékeny ha találkozunk folyamatosan apam seggebe van

Karácsonykor se szóltak hozzám pedig már fél éve nem találkoztunk. Ha meg én szóltam hozzájuk mintha nem is hallottak volna meg

2020. júl. 12. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne keresd többet ez nem apa ez egy seggfej !
2020. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy feladd-e. Te már mindent megtettél, még többet is. Ha ő és a barátnője ilyen undorítóan viselkedik, te már nem tehetsz semmit. Nagyon sajnálom :((
2020. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez elég rossz. Én azt mondanám, hogy engedd el. Valószínűleg le fogtok pontozni, de nekem egyáltalán nincs ilyen tapasztalatom, pedig amikor 6 éves voltam, akkor nekem is elváltak a szüleim. Csak én azóta egyszer sem láttam, nem is beszéltem vele.

A lényeg, hogy te harcoltál érte, de ő egy kicsit sem. Nem érdemel meg téged. 19/L

2020. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, nem érdemel meg téged, ez nem apa...
2020. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el,tiltsd le mindenhol,ne menj többé hozzájuk,zárd ki teljesen az életedből. Sokkal könnyebb lesz.
2020. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó te szegény lány!

Sajnálom ilyen apával áldott meg az élet. Ha így áll hozzá ne keresd társaságát amig nem tud felelőség teljes férfiként viselkedni. Az az igazság ilyen embereket krasztrálni kéne mielött még gyermeket nemz

2021. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!