Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lesz így valaha kapcsolatom?

Hogy lesz így valaha kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalomhiányom, elégedett vagyok magammal, igyekszem jó formában tartani magam, de ugye mindenkitől van szebb meg jobb.

Viszont a mai online világunk lehetőségeit tekintve szerintem jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy mégis miért maradna meg egy nő mellett egy pasi, ha manapság már online két kattintással talál 100 szebbet, jobbat, fiatalabbat, aki tapsra ugrik? (Gondolom ezt fordítva is igaz, és a pasik is ugyanígy vannak.)

Hogy lehet így manapság komoly kapcsolatot kialakítani?

Hogy lehet így megbízni egyáltalán a másik nemben?

Pasik/Csajok, ti ezt hogy kezelitek?

El vagyok keseredve.

28/N



2021. márc. 11. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A céloknak rugalmasaknak kell lenniük. Bármit is akarsz elérni az életben, sokkal nagyobb öröm lesz, ha lesz kivel megosztanod. Még ha csak egy ideig lesz veled az illető, akkor is.

A csalódásokra, a félresiklott kapcsolatokra meg nem szabad kudarcokként tekinteni - csak akkor sérülhetsz - hanem kalandokként, fejezetekként, amelyekből tanultál, bölcsebb lettél, és amiknek a szép pillanatai ajándékok voltak.

Szemlélet kérdése az egész.

2021. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"...a céljaid legyenek érted, ne te a céljaidért."

Ezt meg hogy? :D Nem értem.

A célokért sok esetben hosszú évekig kell dolgozni.

2021. márc. 11. 21:32
 13/18 A kérdező kommentje:
#11-es: Jól látod, nagyon köszönöm ezt a megközelítést.
2021. márc. 11. 21:35
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok kitalálni valami jó sarkos példát rá.

Mondjuk, az a célod, hogy világhírű gobleinművész, vagy makettfestő legyél. Közben elkezd romlani a látásod. Ha továbbra is makacsul az eredeti célodért küzdesz, megvakulsz az aprólékos munkától. Ha változtatsz a az eredeti célodon, és abbahagyod, viszont a meglévő munkáidból jótékonysági aukciót szervezel, vagy állandó tárlatot nyitsz, akkor bár más, de új örömforrást találsz, és megmarad a látásod.


Így értem. A céloknak flexibilisen kell követniük az élet alakulását, különben ahelyett, hogy hasznodra lennének, megnyomoríthatnak.

Ha a céljaid elérésébe menekülsz a magánéleti problémáid, hiányaid elől, pótcselekvéssé fognak válni, és idővel meg fogod gyűlölni őket.

2021. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, de #3-6 pasin kívül mindenki más én vagyok, és tapasztalatból írom az "okosságaimat" :)
2021. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy
2021. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Megfelelő partnerrel még az elején minden ilyen komoly dolgot megtudsz beszélni. Közös célokat tüzni ki,prioritásokat. Ha nem nem kell vesztegetni az időt,hanem tovább lépni... Boldogságunkat,üdvössegünket csakis a szépkorban élhetjük meg gyeremekeink sikerein keresztül. Nem szabad az időt pazarolni tétovázással.
2021. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazán nehéz
2023. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!