Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Használsz instagramot?

Használsz instagramot?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor miért nem? Mi tart vissza, vagy mit nem szeretsz benne?

Ha igen, akkor milyen gyakran szoktál posztolni, és miről? Hány követőd van? Hírességeket, celebeket is bekövettek, vagy csak ismerősöket?



2021. márc. 13. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom, az tart vissza, hogy nem látom semmi értelmét. Gyakorlatilag számomra nincs semmi hozzáadott értéke a facebook-hoz képest. Sőt annál kevesebbet tud. Pár éve regisztráltam, feltöltöttem 3 képet és ennyi, szerintem több, mint egy éve be se léptem. Abszolút érdektelen számomra. Fogalmam sincs hányan követnek és hányat követek én.
2021. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Természetfotók és minden más ami érdekelhetne voltak az instagram előtt is, szóval önmagában ez a tény, hogy majd oda mindenki feltölti a "profi" fotóit és nézegethetem, engem nem igazán érdekel.

Továbbra is tartom, hogy egy baromság az egész. A facebook után oda 'költöztek át' a magamutogató, lájkvadász, feltűnési viszketegségben szenvedő emberek, akiknek az ad megerősítést az életben, hogyha sok követőjük van, sok lájkjuk van.

Tudom hogy nem kötelező követni őket, láttam már instagramot, tudom hogy működik, tudom, hogyha nem követed, akkor nem látod a képeit. Továbbra sem érdekel az egész. Facebookon legalább találok olyan híreket, cikkeket az oldalak által által amiket követek, ami érdekel. Nincs energiám, időm, kedvem sem lepkefotókat, sem természetfotókat, sem épületeket, szigeteket, állatokat, ételeket, "sztárokat", "bikinis modell csajokat", vagy bármi egyebet nézegetni órákon keresztül. Ha van pár óra szabadidőm, inkább sorozatot nézek, sütök valami finomat, tévézek, mit tudom én, de biztos nem tájképeket nézegetek, mert nem érdekel. Amúgy is agyon van szerkesztve az összes kép, tulajdonképpen a természetfotósok is csak lájkvadászok, van belőlük több millió, vesznek egy vadiúj kamerát, telenyomják a fotókat effektekkel és feltöltik követőkre és lájkokra vadászva, versengve a többi fotóssal. Mi értelme az egésznek? Még egy kis felvágás is van benne, hogy de sok helyre el tudok utazni, mindenkinek meg kell mutatnom. (Ők is csak 1 fokkal jobbak a pózolós csajoknál (/pasiknál mert most már ott tartunk sajnos)). Hadd menjen csak az önimádat. Én kimaradok belőle! Lehet lepontozni!

2021. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Legalább egy haszna van, mióta van insta már mindenki profi fotós, tehát nem kell majd a lányomnak messze mennie ballagási képekért. Gondolom még a szomszéd is megcsinálja őket, ha párat kitehet reklámként az instagramjára. (POÉN)
2021. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak üzleti célra. Kevés ember tartalmai érdekelnek a sajátomon kívül. Ezek egyike sem híresség, legalábbis populáris értelemben nem, a szakmáján belül némelyik az.
2021. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok, szerintem bonyolult a használata... Elvileg van accountom, beregisztráltam magam de valahogy nem volt szimpatikus az oldal. Facebookom van, de képeket arra sem szoktam feltenni, csak nagy ritkán. (Inkább a messengert használom)

30/F

2021. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyrészt "kinőttem" a közösségi appokból. Naponta kb 1 percet töltök fent: hogy megnézzem írtak-e privát üzenetet. A Facebook dettó ez, ott csak kihúzom az értesítéseket.

Akkor hagytam abba, mikor ezeken az oldalakon napi 2-4 órát töltöttem...

Anno volt 600 követőm, mára kitöröltem őket és maradt kb 90. Egy embert követek, a páromat. Korábban se követtem túl sok embert csak a távolabbi ismerősöket.

Legutóbb decemberbe raktam ki képet. Azt se magamról.

2021. márc. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Kb 1500 követőm van, 3 hírességet követek.

Természet képeket teszek ki, fotókat az állataimról, a rajzaimról is akarok majd feltenni

Magamról kb 2 kép van fent


Facebookon az ismerőseim, munkatársaim vannak fent. Semmi személyeset nem teszek ki, mert nem szeretem ha kibeszélnek..

Egyszer kitettem pár rajzom, de rögtön ingyen rajzot kéregettek... töröltem is inkább.

A macskám láttán jön az okoskodás hogy miért vettem, miért bent van a házban stb (tirpákok nem értik)

Instán nincs ismerősöm, nem zaklatnak. Nem kell magyarázkodnom, nem baxxtatnak.

2021. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

200 követőm van kb.


Alig használom, 5 perc után megunom.

Legutóbb képet talán februárban raktam ki.

2021. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!