Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek?Hogy felejtsem el?

Mit tegyek?Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már elég régóta tetszik.Ezzel egy ideig nem is volt semmilyen baj csak aztán kiderült hogy egy nagyon jó barátnőm is szerelmes belé.Amióta ezt elmondta folyton róla áradozik, hogy nézzem milyen jól néz ki, jaj de vicces stb.Nekem ez enyhén kínos mert most erre nem mondhatom hogy ja persze én erre már rég rájöttem.Ráadásul a fiú is totál érthetetlen.Van hogy mondjuk pénteken a suliban beszélgetünk nevetünk.Akkor én álmodozva megyek haza egész hétvégén várom a hétfőt hogy találkozzunk, aztán meg hétfőn rám sem bagózik.Szó szerint.Aztán pár nap múlva újra hozzám szól aztán megint nem.Az érzéseim meg folyton változnak.Van hogy nagyon szeretem aztán utálom mert mással beszél, aztán elhatározom, hogy márpedig én kiszerettem belőle erre másnap újra őt nézem folyamatosan.Volt már valaki ilyen helyzetbe?Mit tett?Vagy hagyjam az egészet idővel majd csak elmúlik/megoldódik?
2021. márc. 13. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál minden nap 3 doboz sört meg 1 üveg pálinkát és bummm, elfogod felejteni🍺
2021. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe,csak szórakozik veled.

Nem vagy te a pénztárcája,hogy egyszer foglalkozik veled aztán nem.


Tiszteld már magad,hogy ilyen idiótákkal nem kinlódsz!

2021. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!