Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek megtörtént már ,hogy...

Veletek megtörtént már ,hogy a dohányboltból kiküldtek és nem tudtál cigit venni mert elkérték a személyidet és lebuktál? Aztán mit adtál be a boltosnak, hogy mégis kiadja a cigit? Ismersz olyat kinek kiadják pedig nincs még meg a kora(18)!???

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok most.

2021. márc. 14. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Azt ugye tudod hogy videófelvételt rögzít a kamera?Ha kiadja neked kirúgathatja magát vele.Neked nincs lelkiismeretfurdalásod?Miért akarnál valakit kirúgatni,csak azért hogy te odavághass az egészségednek?
2021. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Amit az 1-es ír, + a büntetés! Csak van valaki 18+ ismerősöd aki megveszi neked. Vagy tudod mit? Engem is szólított már meg pár srác a dohányboltnál, hogy nem vennék-e meg nekik egy doboz cigit, otthon felejtették a személyit :) Megvettem nekik, nem akartam játszani az okosat, nem azon fog múlni, hogy dohányozni fognak-e vagy sem. Persze azért egy egy-két mondatos fejtágítást tartottam mielőtt odaadtam nekik, muszáj volt meghallgatniuk :-)
2021. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, ha ideosebb
2021. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Na, veletlenul elkuldte ido elott, szoval ha idosebb holgy az elado, meg szokta kerdezni, elmultam-e 18? En erre magabiztosan ravagom, hogy lassan 25 leszek, megmutassam a szemelyit? Es ilyenkor altalaban csak legyintenek, hogy hagyjam, elhiszik ok anelkul is. Na de en tenyleg 25 leszek. De nem kerik el, ha eleg magabiztosan valaszolsz, es azert kinezel legalabb 18nak, akkor kiadjak, hallottam mar nem egy ilyenrol.
2021. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt,hogy nem volt nálam személyi és elkérték ( 26 lehettem). Nyilván nem reklamáltam, többet nem hagytam otthon,tanultan belőle. Az eladónak ez a dolga, mondhatom,hogy 26 vagyok,de nem köteles elhinni,ha nincs mivel igazolni.
2021. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Még sosem fordult elő ilyen velem. A lányom 17 éves. Néha dohányzik. Ekkor én megyek el megvenni a cigijét (heti egy doboz).


45 szakállas férfi

2021. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyan volt, hogy bejött a dohányboltba egy 18 év alatti fiú, kért cigit. Mondom Személyi? -Otthon van, kérek 1mars csokit meg cigit. Még egyszer kérdem: Személyi hol van? -Otthon van, kérek mars csokit, meg cigit. Olyan füllesztő a levegő, hogy itt ketten vagyunk.

A gyerek megkapta a mars csokit és ki lett penderítve. 28/N eladó. Lehet, hogy valakinél hatásos, nálam nem.

2021. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 17 voltam mikor ez a dohányboltos baromság bejött, párszor bepróbálkoztam, de nem nagyon adták ki. Idősebb osztálytársakkal vetettem mindig. Néha már engem is megkérnek kamaszok, hogy vegyem meg nekik, én meg szoktam. Aki akar, az úgyis cigizni fog, meg ki vagyok én hogy ítélkezzem, 14 éves korom óta dohányzom.
2021. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól jártam dohányboltba

Ha kérték a személyim mondtam, hogy már vagy 30x voltam itt, itt lakom.

10/8x be jött

De tényleg ott laktam a trafik mellett így az eladók sokszor láttak.

Aztán amikor 18 lettem és elkérték ment a meglepődés, hogy te 2 éve ide jársz.😁

2021. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!