Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ilyenkor a megoldás? (...

Mi ilyenkor a megoldás? ( baráti társasággal kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 3 hónapja összejöttem egy nálam 3 évvvel fiatalabb sráccal(20). Ott tartunk, hogy többé-kevésbé ismerjük már egymás baráti társaságát. Neki a barátai is vele egyidösek. És azoknak a srácoknak is van barátnöjük... 16-17 éves lányok.

Kellemetlenül érzem magam velük...úgy érzem, mint akit legyöztek. Azt tudni kell a barátomról, hogy eléggé gazdag. És a társasága is ilyen. Mi viszont egész másképp élünk. A barátom elfogadta, és öt nem zavarja. Amikor a gazdag barátaikkal kell lenni, mindig kellemetlenül érzem magam. Sokkal szebbek nálam a lányok, jobb alakjuk van. (153 cm vagyok, 42 kg, mint egy kislány...) Müszempillájuk, mühajuk, mükörmük van, iphon, miegymás...nem beszélve a jó cucaikról.Én viszont egy egyszerü lány vagyok, magam vagyok a természetesség. Persze tiszta vagyok, és igényes. A ruháim is átlagosak.

A barátommal megosztottam az aggodalmaim, de azt mondja, ne is gondoljak erre. Gyonyoru vagyok....

persze én ezt nem hiszem el. Azt hiszem, mások is azt gondolják rólam, amit én magamról.


2021. márc. 20. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el bízni a barátod szavában?

De még jobb ha te magad jössz rá arra, hogy szép vagy és úgy, hogy az Ő számára.

2021. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ezért választotta téged és nem a mű csajokat :D
2021. márc. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért hazudna a barátod?


Pont azért választott mert te természetesen szép vagy nem mint a mű csajok akik kb ugyan olyanok,ha olyan leszel mint azok a mű csajok akkor lehet hogy a barátod már nem is fog téged szeretni annyira.


Fogadd el magadat,hisz gyönyörű vagy, ezt a barátod is mgerősítette.

Hidd el nekem hogy az almás telefon és a mű dolgok nem boldogítanak,attól sem leszel jobb ha be állsz a sorba maximum egy kis ideig.

Úgy vagy jó ahogy vagy,ne érezd magadat rosszul,inkább vedd be a les.arom tablettát és érezd jól magad, sok sikert. 🙂

2021. márc. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A barátommal megosztottam az aggodalmaim, de azt mondja, ne is gondoljak erre. Gyonyoru vagyok....


persze én ezt nem hiszem el."

Akkor ez a te bajod, de magaddal cseszel ki 😂 Minek vagy vele, ha nem hiszel neki? A kisebbségi komplexusod ne rájuk vetítsd ki, hanem magadban old meg. Te is tudod, hogy nem vele/velük van a baj, hanem a Te fejedben felállított értékrenddel, melyben azt hiszed nektek (mmint a baráti körnek) nincs semmi közötök egymáshoz. Ez a képzeletbeli határ csak a Te fejedben létezik. Vagy törvény tiltja a más anyagi hátterűvel való barátkozást?

2021. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindenkinek nem jön be a mű-kellékekkel kiegészített lány, a státusz-szimbólum-kellékek stb.

Barátodnak nem ők tetszenek, mert veled van. Ez adjon erőt.

Ilyen műszempillás, gazdagságot mutató kislányokra ne légy féltékeny, ők a kislányok, persze tudom: könnyű mondani.

2021. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!