Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen az életemhez való...

Miért ilyen az életemhez való hozzá állása a környezetemnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...


Az van hogy, a környezetem mindig bántja azokat az embereket(szóval) akiket én tiszta szívemből szeretek és ők is viszont szeretnek(szerelmek, barátok..)

Az a környezetemnek a meggyőződése, hogy én nem látom jól a világot és hogy vagyok képes ennyire feltétel nélkül szeretni és hogyhogy én nem látok mindenkiben hibákat mint ők, ez zavarja őket.

Azt hiszik mindenki az ismrőseim, barátaim és tanáraim közül, hogy attól lesznek ők jobb emberek, hogy másokat lenéznek és kevesebbnek tartanak mint amennyit érnek az általam szeretett emberek valójában.

Mindig azt mondja a környezetem, hogy én egy rossz ember vagyok és a barátaim és a szerelmeim is azok, közben ők magukba sem néznek, hogy nem nekünk kéne változni, mert nem csinálunk semmi rosszat hanem nekik és jobban bele kéne magukat a helyünkbe képzelni és nem előítéleteskedni csak azért mert egyszer elkövettünk egy nagy hibát!!!(hosszú)

Ugy viselkedik a környezetem mintha mindig én lennék a rossz meg a barátaim meg a szerelmeim, közben ők meg se próbálnak minket megérteni!!


Lehet kicsit zavaros amit írtam, de konkrétan sajnos nem írhatom le...

Én azt érzem egyre több az arogáns lenéző ember a világban és már nem érzem jól magam ebben a világban.

Gondolkodtam az öngyilkosságon is, de nem tenném meg mert a szüleim belehalnának a bánatba mert szeretnek amugy csak nem értenek meg ugy ahogy kéne.


Szerintetek mit csináljak,hogy elviselhetőbb legyen az életem?



2021. márc. 22. 09:08
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L
2021. márc. 22. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy meg kéne próbálnod az ő szemszögüket is megnézni? Ennyi ember egymástól függetlenül nem mond teljes hülyeséget
2021. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De pont az, hogy én látom az ő szemszögüket is és rossz emberek az sajnos tény! És én pontosan tudom, hogy ők sok embert tettek már tönkre és hajszoltak bele több végleges katasztrófát okozó döntésbe aminek most én iszom a levét ,de nagyon....

Meg ők is akiket belehajszoltak...

2021. márc. 22. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért ilyenek, mert az emberek nagy része ilyen, hogy mindenkit lenéz, csak magával foglalkozik, és csak próbálja elhitetni másokkal, hogy szereti őket, akkor is, ha nem így van. Sajnos ez nagyon sok embernél van így, nemcsak a te környezetedben, hanem az egész világban. Mindenki próbál jófejkedni, akkor is, ha nem szeret. Sajnos nagyon kevés az olyan ember, aki őszintén szereti a másikat, lehet, hogy ők pont egy ilyen csalódástól akarnak megvédeni.

Pl. feltétel nélkül szeretsz valakit, aki azt mutatja, hogy téged is ennyire szeret, aztán később kiderül, hogy csak megjátszotta magát, te pedig összetörsz. Ők meg mondhatják, hogy szóltak előre, felhívták a figyelmedet, hogy számíts rá, össze fogják törni a szívedet.

Sajnos ez tényleg gyakori jelenség, engem is érint, hogy szeretem a barátaimat, de látom rajtuk, hogy hiába próbálnak jófejkedni, ha utálnak. Ezzel sajnos együtt kell tudni élni egy ilyen egyre inkább önző világban.

2021. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!