Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még Magyarországon...

Vannak még Magyarországon elfogadó városok? Mit tegyek, hogy a környezetem elfogadjon, de a stílusomon ne kelljen változtati?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először kicsit be szeretném magamat mutatni.

Egy lány vagyok, fiús, illetve rock/metál stílussal. Nem szeretnék magamon változtatni, de ezzel a stílussal csak saját magamra uszítom az embereket.

Egy nagyon veszélyes, kirekesztő és gyűlölködő városban élek. (Privátban megírom, ha szeretnéd, melyik város ez.) Itt már azért megfenyegetnek, megyaláznak, vagy akár megvernek, ha kilógsz a sorból. Csak akkor megyek ki az utcára, ha nagyon muszáj.

Állandóan kiröhögnek, utánam üvöltöznek, volt rá példa amikor megpróbáltak leköpni, majdnem megvertek csak azért, mert acélbetétes bakancsot hordok, és szerintük csak ennyi miatt skinhead vagyok.

Melyek azok a városok Magyarországon, ahol ez a gyűlölködő magatartás csak nagyon kicsit van jelen? (Tudom, hogy az utálkozók mindenhol ott vannak, de hátha van olyan hely, ahol nem mindennap találkozni ilyenekkel...)

Ez a 2. kérdés egy kissé hülyeség, de már nagyon belefáradtam abba, hogy mindig meg akarok másoknak felelni, és így mindenkinek jó, csak én nem vagyok boldog...

Köszönöm a válaszokat, ha az írásban hibákat vétettem, akkor elnézést :D


2019. aug. 13. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. falun élek, egy nagyon békés és nyugodt falu (az irományaimban csak "Island's Beauty" azaz "Szigetszépe" nevet használok rá). Az itteni emberek nagyon toleránsak, elfogadóak, nem kötnek bele senkibe a stílusa miatt.

Hogy honnét veszem? Onnét, drága, hogy én pedig militarista vagyok már 12 éves korom óta, és ennek megfelelően öltözködöm, akár télen, akár nyáron. Senki nem tett eddig még semmiféle rosszindulatú, vagy pikírt megjegyzést a stílusomra itt, sőt, elfogadták, mindennel együtt, amit jelentett. És ez nemcsak zenei stílus, hanem egy egész életstílus (tehát nehezebb megemészteni másoknak). Letelepedésre én tehát ezt a helyet javasolnám neked.

Egy elfogadó ember mindenképpen akadna itt :)

2019. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék arra a város nevére.
2019. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. Ózd színvonalú hely lehet.
2019. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!