Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik távkapcsolatban élnek:...

Akik távkapcsolatban élnek: ti találkoztok most párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik nem egy városban élnek, ti most utaztok egymáshoz, vagy egy darabig szüneteltetitek ebben az időszakban? Kezdem úgy érezni, hogy ugyanott vagyunk megint mint az elején, sőt(!) és akkor mi majd' 3 hónap találkozást kihagytunk emiatt.. Ti hogy vagytok ezzel?

Kérlek normális válaszokat írjatok, biztos lesznek akik mondják, hogy "ne ez legyen már a legnagyobb probléma" stb. nekik előre leszegezném, hogy közel sem ez a legnagyobb gond, teljesen jól tudom, kiknek mivel jár még ez, csupán egy kérdés, érdekelne, ki hogy van ezzel.



2021. márc. 24. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Tök jó, hogy úgy kezded, hogy "Akik távkapcsolatban élnek". Én nem élek, él soha nem éltem távkapcsolatban.


Én biztos találkoznék. Ha vele nem akkor kivel? Senkivel? Vírusközösséget vállaltok és kész.


Nyilván nektek kell tudni, és persze sok mindentől függhet, de ha nem vagytok különösen veszélyeztetettek, vagy nem éltek együtt különösen veszélyeztetettekkel akkor szerintem simán.

2021. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs most kapcsolatom, de ha ebben a helyzetben lennék, akkor simán fognám magam aztán elvezetnék a páromhoz, persze csak akkor ha nem 500 km-re van pl.
2021. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért, ha nagyszülők/idősebb szülőkkel éltek együtt nem praktikus utazgatni sajnos most sem. Sajnos még tavaly áprilisban meg oldottuk, h 2 hetente elmegyünk egymáshoz, nyáron együtt voltunk, utána szeptembertől külön, kevesebb idő együtt és nagyon elhidegültünk egymástól.
2021. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha belegondolok, tart az egész hóbelevanc 1,5 éve. Ennyi erővel 1,5 évig ne találkozzon az ember a párjával, családjával, gyerekével, meg úgy senkivel kitudja még meddig.


Mellette úgy, hogy a random alkesszel a kisbolt előtt meg a boltban a Juliska meg Mariska nénivel minden nap összefut és a munka sem áll meg ahol szintén száz emberrel össze futunk naponta.

2021. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lassan egy éve vagyunk együtt, tehát a járvány kezdete óta, és eddig minden héten megoldottuk, hogy találkozzunk, általában minimum 2-3 napra.

200 km-re lakunk egymástól, úgyhogy nem egy lehetetlen nagy távolság.

2021. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Így van, már azért másfél éve megy a hercehurca. Ugyanígy voltunk ahogy leírta valaki előttem. Tavaly ilyenkor hónapokig semmi, nehéz volt, pedig mi távkapcsolattal indítottunk kapcsolat elején 1 éven át, de miután megszoktuk az együtt létet, nehéz volt.

Nyáron együtt voltunk jobban, most megint ez a 2 hetente dolog megy, de most meg már 3 hete nélkülözzük..

Nem azt mondom, hogy sülve főve együtt akarnék lenni, de hetente azért látnánk egymást..

Egyébként én abszolút nem mentem, csak ő jött, mert mamájuk ideiglenesen ott lakott náluk, de már hála Isten be lett oltva ő.

2021. márc. 24. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztunk tavaly márciustól júniusig, illetve tavaly novembertől. Idősebb szülőkkel élunk együtt, nem akarjuk veszélyeztetni őket
2021. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyunk, kérdező, mint ti. Ősszel nem találkoztunk hónapokig, aztán év elején néhányszor igen, de most megint nem, amióta romlott a helyzet :( Ő idős családtagokkal él együtt, én nem vagyok teljesen egészséges, inkább nem kockáztatunk. Szerencse, hogy már lehet pl videócsetelni, így legalább látjuk egymást.
2021. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden hétvégén megoldottuk eddig, kocsival mentünk egymáshoz, 60km a táv. Viszont a húsvét kérdéses,márcsak azért ,mert mindketten csláddal leszünk.

20L ,23F

2021. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nálunk az a gond, hogy azért 100 km az nem kevés, főleg nem tömegközlekedve ugye.. Kocsival sem lenne semmi költségek szempontjából.

Nálunk Pesten albérletem van, ezért ott tudunk lenni, nem tartózkodnak ott idősebbek, lakótársam is velünk egy idős. Mégis inkább az utazás része miatt félünk mi is meglépni.

2021. márc. 25. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!