Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akik távkapcsolatban élnek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek! Mióta vagytok együtt? Milyen gyakran találkoztok? Milyen messze vagytok egymástól? Kor, nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Négy éve vagyunk együtt.

Havonta 1 alkalommal, de már a második éve az egész nyarat együtt töltjük-felét nála, felét nálam. Illetve a szüneteket is próbáljuk kihasználni.

Én Budapesten, Ő pedig Prágában él. Szóval attól függ, de kb. 600 km


Minden nap skypeon(cam)-en beszélgetünk, és ott a fb, viber, whatsapp is, szóval nem olyan, mint ezelőtt 20-30 évvel, hogy csak levelezni tudnánk, és hetente 1 üzenetváltás! :D

Tényleg sokat beszélgetünk.


A kapcsolatban fontos a bizalom, és az őszinteség. Szerencsére nálunk az a felállás, hogy két olyan személyről van szó, aki pont a másikban találta meg az ideálját.

Ennek ellenére néha szoktam féltékenykedni, de jól kezeli a dolgot! :D


22/F

2017. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, havonta 1x, jobb esetben 2x találkozunk, de sajnos csak ő tud jönni hozzám, pár órára. 200 km van köztünk, bár akkor jobb a helyzet, mikor nincs köztünk távolság.

Ő 23/F, én 17/L

2017. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es, 200 km-nél kéthavonta? Mivan, nem is szeretitek egymást, ha csak ennyiszer találkoztok...


Kérdező: 1000 km, fél évig éltünk így, és háromhetente találkoztunk egy hétre.

Már összeköltöztünk.

27n, 33ffi

2017. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a havi 1 délután is semmi.
2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. De igen, szeretjük egymást. De úgy nem könnyű többet találkozni, ha én suliban vagyok, ő pedig 6+2-ben dolgozik. Sajnos nehéz olyan napot találni, ami nekem is jó, és neki is, bár így is volt olyan, hogy máshogy nem tudtuk megoldani, és ő volt fent 36 órát egyhuzamban egy találkozás miatt.
2017. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nicole Smith0608 válasza:

Majdnem 1 éve vagyunk együtt és nagyon jól megvagyunk! :) Mivel 350 km van köztünk, kicsit nehézkes a találkozás. Csak én tudok menni hozzá és eddig úgy volt, hogy 2-3 havonta sikerült megoldani...:( Ő 19 én 17. Nyárra már van végleges megoldás, Szeptembertől fogunk havonta találkozni. Meg ugye a szünetek... :)

17/L

2017. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

2 éve és 2 hónapja.

Amikor nekem van suli szünetem ez mikor hogy esik de olyan 2 havonta....

1000 km-re vagyunk egymástól.

16L / 21F

2017. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

8.000km (én győztem) Ritkán tudunk találkozni mert a repülőjegy 200 ezertől indul és a határ a csillagos ég, ráadásul USA-ban a belépés is nehézkes, főleg ha megtudják hogy barátnődhöz/barátodhoz mész. Nem tudunk gyakran találkozni, mert legalább 2 hétre érdemes elutazni és 200.000-től indulnak a repülőjegyek.

Most vízumot intézünk hogy kiköltözhessek hozzá. Ha minden jól megy akkor idén együtt fogunk élni.

2017. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Bekönnyeztem.. ez olyan édes😢😢

Remélem még együtt vagytok és hogy már együtt éltek❤

2018. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!