Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy magyarázzam el az emberek...

Hogy magyarázzam el az embereknek hogy miért nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek beszélgetni fiúkkal ugye egyszer feljön a téma exekről stb és én akárhányszor mikor mondom hogy nekem még nem volt kapcsolatom akkor megvannak hökkenve kérdik hogy de miért,volt hogy azt hitték lezbikus vagyok,vagy csak simán beijjedtek mivel tapasztalatlan vagyok stb.Hogy adhatnám az embereknek a tudatára hogy nem vagyok lezbikus és nem kell egyből rohanni el mikor ezt megtudják.Igazából azért nem volt még kapcsolatom mert félek elköteleződni,nagyon sok kapcsolat körülöttem tönkrement(a szüleimé is)és látom hogy mennyire szenvednek stb és én ezt nem szerettem volna átélni de már készen állok egy kapcsolatra.Volt olyan hogy szerettem egy fiut és ő is engem de én nem akartam kapcsolatot ezért mikor tudomásomra jutott hogy úgy érez mint én elkezdtem kerülni,mondtam neki hogy ne beszéljünk többet stb.A baráti társaságom is kezdi azt hinni hogy lezbikus vagyok vagy valami.Hogy adhatnám az emberek tudtára hogy semmi ilyesmiről nincs szó anélkül hogy kiönteném a lelkemet nekik?Ha azt mondom hogy semmi közöd hozzá akkor meg megharagszanak mert hogy miért flegmázok.Valaki valami tipp?

2021. márc. 28. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?
2021. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam még meg azt akivel ki tudnám próbálni, milyen egy kapcsolat. Ennyi.
2021. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell túl magyarázni, nem volt még kapcsolatod mert nem érezted késznek magadat rá, ennyi.
2021. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el azt, amit irtál itt.


Normális fiu megérti. Nemnormálisnak meg ugyis mindegy.

2021. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem kell neked magyarázkodni .... inkább lépj tovább s engedj magad mellé olyant akit méltónak találsz rá nyugi mindenki kapcsolata 50-50% ban sikeres s ha az első nem majd a második..s ha ez sikerül a probléma megoldva...
2021. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni. Magánügy.
2021. márc. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem lassan már inkább örül az a férfi aki olyan nőt talál,aki nem égett ki a rengeteg kapcsolat alatt.

Én a vőlegényemmel 22évesen jöttem össze, és előtte csak 1kapcsolatom volt, ennek meg kifejezetten örült!

Szerintem rosszabb ha volt már vagy 10-20pasi az életedben.

Persze bizonyos kor felett furcsa, számomra 25felett lenne az.

2021. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!