Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire bíztok meg a másikban...

Mennyire bíztok meg a másikban internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár barátkozásról, akár párkapcsolat keresésről.

Mennyi infót osztotok meg magatokról? Küldök képeket esetleg videochateltek?


Nekem pl az a problémám, hogy egyáltalán nem bízok meg az internetes emberekben. Mert mi van ha kamu, ha csak ugrat/unatkozik/szórakozik, esetleg a végén egy screenshot formájában kerülök át/ki egy másik beszélgetésbe vagy akár csoportba. Mondjuk ehhez az is elég, ha vannak fent rólam képek a profilomon.


Ti hogy vagytok ezzel? Az én helyzetem már túlzás? Hogyan lehet jobban bízni az emberekben?


2021. márc. 29. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt kell ismerkedni, ennek semmi veszélye. Ha ismerkedik az ember, akkor a bizalmat meg kell adni. Nagyon ritka, hogy csalódnom kell ebben.
2021. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én sem bízok meg. Annyira nem vagyok jártas a netes ismerkedésben, de amíg én nem tudok több kompromittáló dolgot, vagy nem tudom lenyomozni az illetőt, addig figyelek arra, hogy engem se tudjon könnyen megtalálni. Ez amúgy elég nehéz.

Nem célom az ismerkedés, tisztában vagyok vele, hogy névtelenül, személyes dolgok megadása nélkül nem működik jól. De már itteni beszélgetés során volt rá példa, hogy vissza kellett tartanom információt.

2021. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Nehezen bízom meg a másikban netes beszélgetésnél, nálam több időnek el kell telnie, míg személyesebb dolgokról mesélek az illetőnek. Kicsit bűntudatom is van emiatt, de nem szeretnék addig "netes ismerőst/barátot" engedni az életembe, úgy igazán, míg nem bízom benne jobban.

Képet nem küldök magamról, videóhívást sem kezdek velük és a FB-m sem adom ki rögtön. Fényévente osztok meg bármit is, vagy váltok profilképet, de nem szeretem bárkinek megadni.

2021. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Több idő, sok biztonsági kérdés, visszajelzés szükségeltetik a bizonyossághoz.
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!