Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha kitalálják, hogy szórakozóh...

Ha kitalálják, hogy szórakozóhelyekre csak beoltottak mehetnek, akkor csődbe fog menni az összes szórakozóhely, mert az a helyenként 10 fiatal bulizó nem fogja tudni fenntartani a fogyasztásával és belépőjével a helyet?

Figyelt kérdés
Mivel ők nem igazán fognak oltatni.
2021. ápr. 4. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Beoltatják magukat, ha a szórakozásról van szó.
2021. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Attól, hogy vannak, akik elutasítják az oltást a többség (korosztálytól függetlenül) még így is be szeretné adatni, ha lehetősége lesz rá. Nyilván a fiatalokra jobban hat az "oltás nélkül nem engednek be balaton soundra" érv, mint a "lélegeztetőgépen fogsz meghalni", de a végeredmény ugyanaz.
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"oltás nélkül nem engednek be balaton soundra"


De ezt nem fogják ellenőrizni tudni. Többezer ember van ezeken a fesztiválokon, és ezzel max azt érik el, hogy beindul az oltásigazolás feketepiac.

2021. ápr. 4. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

3

Adtal egy fasza otletet.

2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én is előbb vennék egy ilyen kamuigazolást párezerért, mintsem lövetném be magam valami kíséreleti stádiumban levő méreggel :D
2021. ápr. 4. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
A fiatalok esetében szerintem itt nem arról van szó, hogy ne akarnák magukat beoltatni, hanem az a kérdés mikor kerülnek majd sorra... Én 21 vagyok (nem krónikus beteg) és az első hetekben regisztráltam az oltásra, de még biztosan várnom kell rá. Nálunk még mindig az idősek oltása zajlik, a héten kapja majd meg a 82 éves nagymamám is...
2021. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
#5: Ugyanezen a véleményen vagyok!
2021. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Én 22 éves vagyok és már megkaptam az oltást. Pár ismerősömm is. Lehet kevesen lesznek a kocsmákban de legalább minyithatnak és kereshetnek. Szerintem ahova mi megyünk ott azért lesz bevétel :D

Elég ha az oltási kártyákat ellenőrzik a személyivel együtt.

2021. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Elég ha az oltási kártyákat ellenőrzik a személyivel együtt."


De nem fogják, mivel alig vagytok, akik vállaják a beléjük fecskendezett mérget :D

A kocsmák vagy kinyitnak és mindenkit beengednek, vagy be is zárhatnak a kemény 2 fogyasztó miatt :D

2021. ápr. 4. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért nem fognak így dönteni a szórakozó hely vezetői. Az lesz, hogy mindenki a saját felelőssége tudatában menjen ilyen helyre, és ez így van jól. Nem álhat meg az élet örökre egy influenza miatt. Ahogy az is baromság az EU részéről, hogy azon vitatkoznak elfogadják-e a kínai és orosz vakcinát. Mert akkor most fordítsák vissza a sok ázsiai túristát a határon? :D Hát tönkre menne Európa, amennyi pénzt itt elszórnak a kínaiak és oroszok.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!