Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lehet valaki...

Szerintetek lehet valaki vonzó attól, hogy nem tökéletesek a fogai?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiányzó, fekete stb. fogakkal szerintem nem igazán, azt nehéz mással ellensúlyozni. Ha csak kicsit csálék vagy ilyesmi, azzal nincs gond.
2021. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem abszolút nem érdekel milyenek egy lány fogai.


f25

2021. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első srácnak akibe bele szerettem össze visszaálltak a fogai és sárgák is voltak eléggé.
2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz ezalatt. Ha amúgy egészségesek a fogai, csak esztétikai szempontból nem tökéletesek, az nem gáz, viszont ha már gondok vannak a fogaival és emiatt büdös a lehelete, stb., az már elég undi.
2021. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk több a tömött fog, de amit lehet megtesz az illető annak érdekében, hogy jól nézzen ki a fogsora?
2021. ápr. 8. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen függ a szinttől. Az, hogy egyenetlen a fogsora, önmagában nem olyan nagy gond. Hogy van tömött foga, szerintem szintén nem. Viszont ha rohad, fekete, erősen sárga, fogköves, stb, az más, mert az már az igénytelenségnek a jele. Főleg, hogy ezekhez szájszag is társul sokszor, ami aztán baromi gyorsan lelohasztja a vágyakat.
2021. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat mindenkinek!
2021. ápr. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!