Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gáz nőként egyedül...

Miért gáz nőként egyedül beülni egy vendéglátó egységbe és a pultnál meginni egy italt? Nem, nem ismerkedés céljából!!

Figyelt kérdés
Ezt csak a nők gondolják cikinek, vagy a férfiak is annak látják?

2021. ápr. 15. 17:53
1 2
 1/19 Tepfal ***** válasza:
97%
Én nő vagyok (25) és nem hogy nem látom cikinek, de csináltam is ezt gyakran. Vannak emberek, akik ezt egyértelmű jelnek veszik, hogy szabad préda vagyok, ezeket gyorsan leépítem - ezért is szeretek pl. a pult közelébe ülni, hogy probléma esetén szólni tudjak a pultosnak/pincérnek.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Senkitől nem gáz, ahogy egyedül megnézni egy mozifilmet vagy elmenni nyaralni sem ciki. Se nőként, se férfiként.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is egyedül eszek iszok tartok kóstoló túrát

És után elviszem a páromat is :D ha finom a kaja v jo a hely

Így találtam törzshelyet virus előtt évfordulóinkra is oda megyünk mindig zabbantani :D

24/N

2021. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz de én sem csinálom, mert nincs kedvem kínosan érezni magam amiatt, mert esetleg azt gondolja valaki, hogy ez itt most felhívás keringőre.

Pedig néha baromi jól tudna esni este 6kor egy pohár sör vagy egy fröccs egy hűvös, szúnyogmentes helyen, csak úgy egyedül minden hátsó szándék nélkül.

Remélem, még lesz alkalmam rá, nem csak maszkon át inhalálva:)

2021. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer forraltboroztam így egyedül egy szétfagyós karácsonyi vásár közepette egy helyen. Egyedül estem be összefagyva, és komolyan mondom, újjászülettem attól a bortól. Amikor fizettem, megkérdeztem, mennyibe kerülne, ha a bögrét is szeretném, erre nevettek es nekem adták, hogy akkor azt legalabb nem kell elmosogatniuk. Ezt meghallotta valaki mellettem és meghívott mégegyre :))) Nem akart felszedni, csak jó poén volt. Ilyen is van.
2021. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én, mivel nincsenek barátaim sajnos (44, nő), sokszor csináltam már mindenfélét egyedül. Néha bátornak, néha szánalmasnak érzem. Az emberek szerintem furának látnak ilyenkor és én is annak látom magam. Inni is rendszeresen és nem értem, másoknak hogy van mindenhez partner. Én is szeretném, ha lenne, de nincs. Vagy rossz emberekkel próbáltam kapcsolódni, általában egyedül maradok a programokra.
2021. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ja, és soha nem próbált senki se felszedni így, pedig örültem volna.
2021. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek szerintem furának látnak ilyenkor"


Az embereket nem érdekled. Mármint nemcsak te, senki. Tudod, hány emberre emlékszem, akit egyedül láttam? Egyre sem. Mert soha nem jegyzem meg, nem érdekel. A gondolataim rólam szólnak.


Ezt jó szándékkal mondom, nekem a szociális fóbiámon segített.

2021. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, egészen felbátorodtam! Most már biztosan beülök valahova....egyedül! Remélem a pincér jó fej lesz! Mindenképp a pulthoz ülök, talán még egy poharat is kapok...
2021. ápr. 15. 20:03
 10/19 A kérdező kommentje:
6-os: nem hiszem, hogy másoknak mindenhez akad partner, talán csak jobban szeretnek egyedül lenni/inni :))
2021. ápr. 15. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!