Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lesz új lezárás?

Lesz új lezárás?

Figyelt kérdés

Remélem, a sok unalmas életű, korlátozott mentalitással rendelkező emberke aki szombaton kiment iszogatni az most boldog.


Több 100 ember, egymás hegyén-hátán, annyira szükséges volt, hogy nagyon. Komolyan sok embernek ennyiből áll az élete? Ennyi?


Egyébként nem, nem vagyok se boomer, se antiszociális. 23 vagyok, egyetemista és számomra nem annyit jelent az élet hogy izzadtság szagú kocsmák előtt üljek és olcsó söröket igyak miközben még mindig tombol a vírus.



2021. ápr. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Pont a lezárások miatt lett a többség élete unalmas(abb). Magamat nézve korlátozzák az utazásaimat, szinte az összes kedvelt szórakoztatói helyszínemet (mozi, színház, múzeum, uszoda) bezárták és a személyes kontaktusaim is valamennyivel csökkentek.

Bőven vannak itthoni hobbijaim, de azért másokra is megvan az igényem.


Tényleg rossz volt ez a hirtelen tumultus, de ne tegyünk már úgy, mintha ezek mind alkoholista senkik lennének. Tök sokan csak kiterítettek egy pokrócot és beszélgettek.


A korlátozások engem nem érintenek, mert hál'isten nem Magyarországon élek, de sajnos esélyesek. Mondjuk amennyire tudom Orbánnak nagyon áll a farka az EB-re, szóval ha azt meg akarja tartani, nem fogja lezárni az országot.

23/L

2021. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha az érdek úgy kívánja akkor lesz.
2021. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utcán, ahol senki sincs, vegyem fel a maszkot.


De kocsma előtt, 100+ emberrel együtt lehetek maszk nélkül, távolság nélkül. Értem.

2021. ápr. 27. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Növekszk vagy csökken azóta az új fertőzóttek száma?
2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!