Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy használod ki a lezárás...

Hogy használod ki a lezárás előtti pár napot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Mivel nem lesz nyitva semmilyen bolt átnézem mire van szükség pl fehérnemű cipő, tavaszi kabátot gyerek kinőtte stb... befestetem a hajam nem szeretnek 5-6cm lenövést sose tudni meddig tart ez.

Tudom élelmiszer nyitva lesz de az más.

2021. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmiben nem fogja befolyásolni az életemet az eddigi korlátozások miatt.
2021. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Remelem biciklizni lehet menni majd a tavalyit is úgy vészeltem át.
2021. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Mivel építkezünk, az anyagok beszerzését ami aktuális elintézem ma meg holnap.

Más egyéb semmi, internet nyitva lesz, bármikor lehet rendelni, ha valamit kell, többi bolt meg nyitva tart.

2021. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Tavaszi kabát kéne a gyereknek. Minden más nélkül azt hiszem, megleszünk.
2021. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Fel fogok menni Pestre, de itteni ruhaboltokba is be fogok menni, több tavaszi cuccot is be kell szereznem. Meg lehet, próbálok még last minute-ban időpontot kérni kozmetikushoz, mert a körmösöm tavaly is nyitva tudott maradni, de a kozmetikus csaj nem és én szinte biztos vagyok benne, hogy ez a korlátozás nem csak 2 hétig fog tartani.
2021. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én egy olyan országban élek, ahol az elmúlt 12 hónapból 8+ ilyen lezárásokkal telt, most is abban vagyunk január óta és még minimum húsvétig. Nagyon sokat túrázom, sok benti hobbit is kifejlesztettem, rengeteget olvasok, próbálok rendszeresen dumálni a barátaimmal videón, ha kell valamit vennem akkor online megrendelem, ez a legkisebb probléma. Imádnám, ha nem kellene így élni, de ezt is meg lehet szerintem szokni, vannak ennél sokkal nagyobb tragédiák az életben.
2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
7 azt hogy lehet megszokni hogy a gyàr nem áll le de a gyereknek nincs óvoda ? Ha a babyszitter t fizetem akkor kvázi arra dolgozok mert 9és fél-10 órára kell összesen utazással együtt.
2021. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Építkezünk mi is, megnézzük mit tudunk beszerezni, hogy ne álljon addig sem a munka.
2021. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem semmi extra, ugyanúgy dolgozok itthonról mint eddig, szabadidőnkben meg amúgy se sokat mászkálunk, max erdőbe túrázni, azt meg ezután is lehet majd.

Párom már érdekesebb, ők most tanácstalanok hogy vajon hétfőtől be kell-e zárniuk a munkahelyén, mi lesz velük, így nekik lehet hogy a holnapi nap extra brutál lesz és szombaton is kell dolgoznia...

2021. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!