Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkó és flegma vagyok....

Beni6328 kérdése:

Bunkó és flegma vagyok. Csodálkoznak?

Figyelt kérdés

Kb mindíg mindenki lenézett beszólt kiközösített

És most tökre bunkó lettem :/


Igazi barátaim nincsenek

Barátnőm sincs és ezért szeretnék megváltozni hogy az emberek ne egy toxic emberként tekintsenek rám


Csak az a baj hogy elég elb@szott emberek vannak

És nem bírom a többséget elviselni

Akikkel eddig ismerkedtem mindíg bunkóztak,flexeltek h milyen jól élnek, beszólogattak


Ilyenekre nincs szükségem


Már nem tudom hogy mit csináljak

Vagy hogy velem van e a baj


Vélemény/ötletek?


2021. ápr. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
És mi a kérdés?
2021. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ismerkedj normális emberekkel.
2021. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
73%

próbálj meg önmagad lenni. ne vedd fel a bunkó stílust, mert az nem jön be senkinek, ahogy a flegmaság sem.

te is megtapasztaltad ezeket, ezért ne légy ilyen.

2021. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ideje elkezdeni szocializálódni, vagy életed végéig kiközösített, depressziós roncs leszel.

Normális esetben 3-4 évesen megtanulsz emberekkel lenni, ezért figyelnek rád, foglalkoznak veled, és fejlődsz. Te leragadtál, mint Maugli. Dolgozz rajta.

2021. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

#4

Nem csak a kérdezőn múlik, hanem az embereken is. Mint írta őt is kiközösítették, beszólogattak neki és ez elindított egy olyan folyamatot benne, ami miatt ő is elkezdett flegma lenni meg leszarni a nagyképű egyéneket.

Velem is hasonló a szituáció, csak én nem vagyok bunkó meg flegma.

2021. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Tehát ha jól értem, pont olyan lettél, amilyenek azok voltak, akik csesztettek? Nem épp dicsőséges história.


Ha tudod magadról, hogy gáz a flegma bunkóságod, akkor tegyél ellene. Nem minden ember olyan senkiházi, mint hiszed, de ha úgy viselkedsz mindenkivel, mint egy igazi gyökér, ne csodálkozz rajta, ha senki sem becsül meg. Ez ördögi kör és ha ki akarsz belőle törni, neked kell megváltoznod.

2021. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha azt akartad elérni, hogy most már okkal utáljanak és közösítsenek ki az emberek, akkor gratulálok, elérted a célod. Majd egyszer észbe kapsz és rájössz, hogy sokkal jobb dolgokat is kezdhettél volna azzal az idővel és energiával, amit erre pazaroltál.. csak ne legyen túl késő.
2021. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy ügyvédet.
2021. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!