Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ne legyek flegma?

Hogy ne legyek flegma?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondjak ram az emberek hogy flegma vagyok. Illetve a crushom is ezt mondja. Mit csinaljak hogy változzon a véleményük?

2021. ápr. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én ezt pontosan nem tudom, de ha azt mondják flegma vagy, akkor tegyél ellene, hogy ne legyél olyan. Ha sokáig nem vagy olyan, akkor már nem mondják rád.
2021. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondják hogy flegma vagy? Az a baj így látatlanba nehéz segíteni
2021. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magamnak flegmának, szerintem azért mondjak, mert mindig iróniát, szarkazmust használok.
2021. ápr. 5. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne használd az iróniát, a szarkazmust. Nem feltétlen jó az, mert nem tanul belőle az ember, a másik fél, csak eltávolodik inkább tőled.
2021. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is mindenki flegmának tartott, barátaim is mind. Pedig én nem tartom magam annak. Velünk van a probléma 😂
2021. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.es vagyok akkor ezen próbálj meg változtatni és figyeld meg hogy akkor mondják e
2021. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!