Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a gólyatábor...

Mi a véleményetek a gólyatáborról?

Figyelt kérdés
Felvettek abba az iskolába ahova szerettem volna menni ,viszont sajnos a barátnőmet (akivel mentem volna) nem.Anya ma mondta hogy lesz gólyatábor es sajnos eléggé zarkozott típus vagyok ,nem merek oda menni beszélgetni emberekkel stb.Sokan írják hogy életük egyik legjobb élménye volt es érdemes elmenni viszont nagyon egyedül ereznem magam a baratnom nélkül. Az sem nagyon tetszik hogy teljesen idegenekkel leszek egy szobában ,sajnos szégyenlős is vagyok.Ha megnyílok nagyon más a helyzet viszont ismeretlen közegben ehhez több kell mint 3 nap.Emellett sajnos nagyon tudok szorongani ha rosszul érzem magam valahol és pánikbetegségem is van.Anyukám azt mondta kötelező mennem, mert ha ezt nem teszem meg szerinte kívülálló leszek a tanévben.El tudnátok mondani hogy zajlik egy ilyen gólyatábor?Szerintetek érdemes elmenni a gátlásaim ellenére is?(Egyébként a gimnázium előtti gólyatáborról van szó).A válaszokat előre is köszönöm és kérlek senki ne támadjon le vagy írjon valami értelmetlen választ.Köszi:)

2021. ápr. 28. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
Ez már nagyon súlyos, szerintem inkább ne menj.
2021. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

+egyébként én egy nagyon vidám nyílt ember vagyok baráti körben, ismeretlenek közt viszont inkább egy csendesebb lány.Benne vagyok minden őrültségben szeretek hülyéskedni stb. de ez mind csak akkor megy ha feloldódtam és félek hogy ez nem fog megtörténni vagy hogy bárki

kinéz magának és piszkálni fog:/ Viszont azt én is látom hogy ez a korosztály simán képes azért kiközösíteni mert nem voltam ott a táborban.

2021. ápr. 29. 00:07
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Akkor menj. Sajnos csak ez a két opció van.
2021. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem menj. Ha nem érzed jól magad, rosszabb nem lesz beilleszkedés szempontból, mint ha el se mész.

De ha nem mész, mindig ott lesz a "mi lett volna".


Jó alkalom megalapozni a leendő gimis barátságokat.

2021. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendben de könnyítene a helyzeten ha valaki elmondaná hogy miket szokás ott általában csinálni stb. az alapján el tudnám dönteni hogy nekem való e egy ilyen:)(itt gyakori kérdéseken csak az egyetem előtti gólyatáborról találtam infókat)
2021. ápr. 29. 00:12
 6/21 A kérdező kommentje:
(az előző válaszom a 3-asnak szólt)
2021. ápr. 29. 00:13
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Amikor én voltam gólyatáborban a Balatonnál, akkor beszélgettünk, minden nap elmentünk közösen sétálni a leendő osztálytársakkal stb. Este pedig annyit ökörködtünk, hogy másnap fájt a belem a röhögéstől. Mondjuk én nem vagyok annyira zárkózott, mint te, de én se vagyok egy nagy társasági ember. Én nagyon élveztem a gólyatábort, sose fogom elfelejteni!
2021. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:3 Egyébként nálam ez a zarkozottsag sajnos nem olyan rég kezdődött, azelőtt ez nem volt így:/
2021. ápr. 29. 00:22
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező. Minél többet agyalsz rajta és minél több tanácsot olvasol, annál rosszabb lesz. Nagyon egyszerű a megoldás. Az egész témát felejtsd el. Ettől a perctől kezdve ne is nézz vissza ide. Írd fel a naptárba, hogy mikor lesz a tábor és azon a napon bármiféle elvárás, előzetes tervezés nélkül menj el a táborba. Senki nem fogja kérni, hogy változz meg. A helyzet adni fogja magát. A tábor végeztével aztán nézz vissza ide és írd le az élményeidet (ha akarod).
2021. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,mindenféleképp leírom c:
2021. ápr. 29. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!