Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 14-15 évesek miért érettek...

A 14-15 évesek miért érettek testileg/nemileg?

Figyelt kérdés
Ez olyan fura nekemm :S Amikor én 14 voltam tök gyerekes voltam
2021. ápr. 29. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A "gyerekes"-t hogyan érted? Mentalitásra? Gondolkodásra? Testileg?


A nemi érettség elég konkrétan definiálható, és bizonyítható dolog.

Szaporodásra képes.

2021. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek veled. 14 évesen a kortársaim már pasiztak, csajoztak. Én is akartam magamnak pasit, de ha belegondolok nagyon jó hogy akkor végül nem lett :D

17 évesen lett először párom és testi kapcsolatom, én úgy érzem hogy akkor álltam rá igazán készen.

Egyébként gondolom a menstruáció illetve a pubertáskor miatt mondják ezt, de lelkileg szerintem még kevés gyerek áll készen például a szexre.

2021. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem azok. Egyébként a mamahoteles 30-as, 40-es emberkék sem azok. Előbb nőj fel, aztán dugjál.
2021. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érettebbek mint egy 10 éves, mert ilyen idős korban kezdődik a fejlődésük nemi téren, de ez tényleg csak kezdet; még gyerekek ennyi idősen.

Normális, ha érdekli őket a szex a korban hozzájuk hasonlóakkal, és már nem érdeklik őket annyira a Disney mesék, de ez még nem felnőttség.

Ha tényleges felnőttek bármilyen téren társat látnak bennük, az nem normális.

Most vagyok 28, és ha visszanézem a 15-16 éves képeimet, egy kölyköt látok. Nem látok rajta semmi felnőtteset, nem tudom a mostani énemhez hasonlítani. És mégis; amikor ennyi idős voltam, volt olyan huszonéves férfi, aki fel akart szedni.

Aki azt mondja, hogy a tinik gyakorlatilag felnőttek, és nem lehet megmondani a különbséget, hazudnak.

2021. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Én meg pont azt nézem, hogy 14 évesen milyen felnőttesen néztem ki a mostani önmagamhoz képest. Tiszta koravén ruhák, cérnavékonyra szedett szemöldök, ízléstelen vakolat a fejemen, elcseszett vörös mellír a hajamban. Testileg is érett voltam, duci, 162 cm/73 kg, B kosaras mellekkel.

A gondolkodásom viszonylag érett volt, de sokkal hevesebb reakciói voltak, kevésbé tudtam mikor kell jótékonyan hallgatni és az akkori Messenger üzeneteim és naplóbejegyzéseimet elolvasva kb a hideg futkos a hátamon, mind az írói stílusom borzalmassága, mind a gondolataim miatt.

Szexuálisan stagnálok, akkor is, most is csak a kezemmel élek nemi életet, de most már eljutottam oda, hogy bújtam már fiúhoz, ölelkeztem, adtam már puszit srácnak, voltam randin meg ilyenek.

Szóval összességében azt tudnám mondani, hogy mentálisan értem azóta inkább, meg valamennyire testileg is, de mivel anno nagyon az ilyen tömeg lányok után mentem, hogy én is népszerű legyek, most meg nem érdekel az ilyesmi, így a testi változásaim nem szembetűnőek, hisz már nem úgy öltözködöm, mint anno.

19/l

2021. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Ugyanannyira érettek testileg, mint régen, lelkileg sem érettebbek, csak most egyszerűen más a "trend" és más viselkedési formák menők náluk.

Régen mi magunkkal foglalkoztunk, nem láttuk, hogy a sztárok meg hírességek mit csinálnak nap-mint nap az instagrammon, nem volt mi alapján lemásolni meg nem voltak azok a dolgok, amik extra komplexust tudnának bennünk kelteni amiatt, mert mittomén nincs 13 évesen Gucci táskám.

Ami most a gucci táska meg pózerkodás instán, az régen nekem anya sminkcuccainak a megdézsmálása, vagy a ruhájának a felpróbálása volt.

Attól még, hogy egy 14 éves mondjuk szeret felnőttesebben öltözködni, felnőtteket másolni, még nem lesz érzelmileg és értelmileg egy felnőttével azonos érettségi szinten, és aki ezt tagadja, az pedofil-apologista.

2021. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!