Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van már mindenbő...

Nagyon elegem van már mindenből úgy érzem semmi életkedvem.Teljesen magamba vagyok fordulva, össze vagyok zuhanva testileg és lelkileg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám. Hiába élek párkapcsolatban nem vagyok boldog, teljesen magányos vagyok nincsenek barátaim. Úgy érzem mintha egy börtönben lennék és nincs kiút. /N

2020. szept. 27. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Keress magadnak társaságot, meg egy olyan partnert, aki mellett boldog vagy.
2020. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzés bevállalása, spotrt, új èrdeklődési kör találása, majd e mentén kialakítani pl. egy vállalkozást.
2020. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem most alakult így, gondold át, hogy mi tenne boldoggá. Barátokat nem tudsz csettintésre összeszedni, ahhoz a kapcsolataidat folyamatosan ápolni kell. A munka is akkor lesz, ha dolgozol érte. A párkapcsolatod meg átsegíthet bármin, ha vannak barátai, akkor lehetnek a tiéid, csak hagyni kell magadat kimozdítani.
2020. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Tessék mielőbb munkát találni, akkor legalább ki fogsz tudni mozdulni és megszabadulsz az otthoni monotóniától. Nem lesz annyi időd gondolkodni és magányos sem leszel. Illetve, ha kimozdulsz, akkor barátokat is könnyebben találsz.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy a párod mellett miért vagy magányos és boldogtalan. Egy rossz párkapcsolat is kihathat nagyon sok mindenre. Légy bátor!

2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit részletezhetnéd, miért nincs munkád, miért nem jó a kapcsolat, pontosan mi a helyzeted?
2020. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok sok éve és már sztem itt a vég. 33F
2020. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!