Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lovardában barátkozás?

Lovardában barátkozás?

Figyelt kérdés
Kb fél éve járok lovagolni először csak heti 1x de 4 hónapja rendszeresen 2x járok. Az órák 50 percesek,hogyha már nem megy többet a ló akkor lenyergelem néha fel is, ha úgy van. A lovardában nincs egy barátom se és ezért nem maradok eddzések után és nem is megyek ki előbb. Mit tehetnék hogy barátkozzanak velem mert szeretnék barátokat szerezni és akkor is kimenni amikor nem lovagolok? Ti mennyi idő után illeszkedtetek be?

2021. máj. 3. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem megy könnyen, én is új helyen vagyok most, megvan a felépült rendszer, néha kicsit kívülállónak érzem magam. Szerintem maradj ott, segíts, add önmagadat, keress pár szimpatikus embert, beszélgess velük, keresd meg azokat az mebereket, akikkel megvan a közös hangotok, és lovaglásra fel!
2021. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg másik kategóriában próbálkoznék, de te tudod.
2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Annál könnyebb barátkozni, minél jártasabb vagy, minél többet tudsz, mert akkor tudsz segíteni a többieknek. Ha látod, hogy valaki ott felejtette a kobakját, megkérdezheted hogy megfogd-e a felkantározott lovát, amíg elmeghy érte, meg ilyenek, vagy elmész te érte. Egyszóval a lovardában az egymásnak való segítséggel tudsz barátkozni legtöbbször, de segíteni meg már csak akkor tudsz, ha van alaptudásod. Amíg azt sem tudod, hogy szereld fel rutinosan a lovat, addig nem tudsz segíteni.
2021. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

Először is maradj ott. Ne csak arra az időre menj ki, amíg lovagolsz hisz edzés közben nehéz lesz barátkozni. Az elején rossz lesz, hogy nincs társaságod, addig foglald el magad mással (pl. segíts a lovak körül, ha megengedik). Közben próbálj meg beszélgetni vagy segíteni a többieknek, idővel ők is nyitni fognak majd feléd.

Elmehetsz táborba is esetleg a nyáron, ott könnyebb is barátkozni szerintem.

2021. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. hogy érted, hogy más kategóriában?
2021. máj. 3. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Például:Emberek-barátok-barátságok
2021. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is gondot okoz ez, ma megyek at egy olyan lovardaba ahol van egy barátnőm, szóval szerintem találj olyan helyet ahol táborból vagy bárhonnan van ismerősöd, vagy ha azt a lovardát nem szeretnéd otthagyni, keress egy kedves lányt (bocsi ha fiú vagy csak lánynak gondollak) tudom milyen rossz amikor instan vagy bárhol látod hogy lovasok töltik fel a kepeket másik lovasokkal, te meg mindig egyedül vagy, próbálj barátkozni valakivel, aki egy időben ottvan veled
2021. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!