Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akiket az április 23-25...

Akiket az április 23-25 hétvégén oltottak, nektek megjött már a védettségi igazolványotok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nekem nem sürgős, tudom, hogy az első oltás után nincs igazi védettség, ki fogom várni a második utáni két hetet mielőtt nagy jövés-menésbe kezdenék.


De sokat hallani, hogy 8-10 nap a határidő és hogy sokaknak elkeverik az igazolványát. Tudni szeretném, hogy mikor kezdjek aggódni, meg kormányablakba menni.



2021. máj. 7. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
27.-én oltottak, még nem jött meg. Három étteremben voltam azóta (neveket nem mondok), kettőnél elfogadták az oltáskor kapott igazolást, egynél kiküldtek a kiülős részre.
2021. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még nem
2021. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb családtagomnak egy hét után postázták. Nekem három hétbe is beletelt, de végül kijött. Szerintem, ha a második oltás után sem kapod még kézhez, ráérsz érdeklődni, mert ha elakadt valahol a folyamat, és csak akkortól számíva egy hétre küldik ki, akkor is éppen csak addigra kapod kézhez, mire védett leszel.
2021. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
egyébként becsülendő a felelősségtudatod és a tisztánlátásod, ha a kérdezőt lehetne pontozni, hatalmas zöld pipa menne Neked!! Elismerésem, ilyen emberekre lenne szüksége az országnak/világnak.
2021. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
21-edikén oltottak, tegnap jött meg.
2021. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
26-án oltottak, ma jött meg.
2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
28-án oltottak, tegnap jött meg
2021. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Remelem 1 het alatt megjon.. ha mar kenyszeritik porgessek fel. Nem erek ra a fszsagukra.
2021. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Április 23-án oltottak, május 3-án jött meg a kártya.
2021. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!