Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek egy 27 fős házibuli...

Elmennétek egy 27 fős házibuliba? Felelőtlenség/gáz menni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy gondolom, hogy az. Felőlem nyithat az ország, lehetnek rendezvények, lehetnek elnézőek a rendőrök is a maszkviseléssel kapcsolatban. Mondhat bármit Orbán Viktor is. Ha lélegeztetőgépre kerülök, vagy megfertőzök valakit, aki meghal miattam, azon a pozitív, javuló járványügyi statisztikák nem fognak segíteni...

Én biztosan nem fogok többet mászkálni és emberek között lenni, mint amennyit muszáj, amíg tart ez a világjárvány, és nincs igazán hatékony gyógymód a betegség kezelésére.

Annak ellenére sem, hogy nem csak kártyám, de 2 oltás és több hét után már valódi védettségem is van elméletben - hiszen egy újabb mutáns bármikor kijátszhatja azt is.

Nem lehet félelemben élni, de vakmerően sem érdemes. Józan ésszel kell mérlegelni, mi a fontos, vagy a fontosabb.

2021. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem félek megszállottan a vírustól, de amíg a virológusok is azt mondják, hogy korai a nyitás, addig én szépen csücsülök még a popómon. Kihagynám a partit.
2021. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ.

Egyszer élünk,erős vagyok.

Hamaros úgy is ki akarok menni külföldre szóval miért is ne.

2021. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Én munkahelyem vagy 50 fős munkatársakkal dolgoztam az elmúlt másfél évben folyamatosan, és senkinek eszébe se jutott aggódni még WC takarítás közben sem.

Ahogy szórakozni menne az ember egyből elkezd szorongani, pedig sokkal kisebb az esélye, hogy elkapja mint a munkahelyen, ahol 8 órát van összezárva jóval több emberrel.

Média remhírterjesztő hatása, mert csak akkor kezd rémísztgetni, amikor szórakozni mennek az emberek.

2021. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
"Média remhírterjesztő hatása" Vagy mondjuk a rokonom majdnem belehalt, ismmerősi körben több haláleset is volt, orvos rokon beszámolói (ja ő biztosan lefizetett)...tévét meg nem nézünk. Nem értem miért nem lehet felfogni, hogy valaki személyesen érintett ebben az egészben és nem "agymosott"? Miért próbáljátok azt sugallni, hogy aki személyes okokból elővigyázatos, az egy "méédija által agymosott rettegő"?
2021. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi nem szóltam, tényleg maradjatok otthon, ne rakjátok rá a stresszt arra aki jól akarja érezni magát.

Csak azt nem értem, ha nem a média hatása akkor a korona előtt miért nem otthon stresszeltetek, hogy miért van annyi halott, lehet baleset lesz, itthon kéne maradni felelőtlenség/ gáz lenne szórakozni.

Eszetekbe se jutott az ilyen, csak azóta amióta a csapból is ez folyik.

2021. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Tehát le lettem pontozva, mert le mertem írni, amit tapasztaltam. Hogy az addig egészséges, fiatal rokonom majdnem belehalt. Hogy többen belehaltak az ismerettségi körünkben. Elképesztő ez az empátiát nélkülöző, deviáns, őnző mentalitás. Ez már tényleg a legalja, a véglényi szint. Amíg nem veletek történik valami, addig nyugodtan dögölhetnek meg emberek, csak mert bulikázni szeretnétek. Meg elviccelgetni más szerencsétlenségét. De az oltási igazolvány miatt meg megy a sivalkodás, és akkor persze hivatkoztok mindenféle emberi jogokra.
2021. máj. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
nem mennek el. hamarosan be leszunk oltva, ha masfel evet kibirtam, meg kibirom ezt a par honapot. 5-6 fovel meg azt mondom oke lenne osszeulni, de 27 szerintem tul kockazatos
2021. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Le leszek pontozva de elmennék.


Azt látom, hogy teljesen "random" ki kapja el a vírust és ki nem.


Sok ismerősöm aki "ült a popóján" simág megbetegedett, míg a legtöbb ismerős, munkatárs, bárki akinek Covidos volt családon belül nem lett semmi baja, pedig közvetlen, napi szintű kontakt volt közöttük.


Ráadásul a "rettegők" is egész nap jönnek mennek, dolgoznak, boltolnak, találkoznak másokkal. De ha konkrét kikapcsolódásról van szó akkor "jajj jajj vírus, fertőz". Mert a tömött buszokon, munkahelyeken, meg a Tesco húspultnál nem fertőz...


Olyannak érzem az egészet, mintha azt mondanánk, hogy sok az autóbaleset ezért járjunk gyalog és ne üljünk fel buszra...

2021. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Pontosan én nem a vírustól félek, hanem azoktól félek akik félnek a vírustól. Voltam csomószor buliban, munkahelyen rengeteg emberrel volt kontaktom és mindig a személy stresszelt aki láthatóan rettegett vírustól, de el jött buliba/dolgozni ahelyett, hogy otthonmaradt volna.

Maradjatok szépen otthon, mi megyünk szórakozni köszi.

2021. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!