Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eljárjak a jelenlegi helyzetbe...

Eljárjak a jelenlegi helyzetben csoportos fitness órákra? Vagy felelőtlenség lenne most?

Figyelt kérdés
Van egy sok alkalmas bérletem, amit le kéne járnom 1 hónap alatt. Nagyon szeretek járni és nagyon jót tesz a közérzetemnek, alakomnak. Ezért vagyok most dilemmában. Felelőtlen ember lennék, ha eljárnék?

2020. aug. 29. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy menj, tele vannak a termek, nincs korlátozás, hogy ne lehetne. Ha úgy áll a helyzet bezáratják a termeket, addig felesleges mártírkodni. Plusz a saját immunrendszeredet erősíted vele.
2020. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem menj ha attól jól érzed magad.Lehet,hogy még hónapokig,évekig eltart ez a hisztéria.Gondolom addig nem akarod megfosztani magadat attól amit szeretsz.Különben is egészséges emberre nem életveszélyes ez a vírus.
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nemtom. En korlatozas idejen is mentem terembe. Bar en sulyzokat emelek. Kevesebben is voltak.
2020. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ne hagyd ki, menjél csak nyugodtan.

A biztonsági dolgokat tartsad és tartassad be.

2020. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Ne menj! Már elkezdődőtt ismét a korona. :(

Maradj otthon!

2020. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Menjél nyugodtan csoportosulni! Ugrabugrálj, mert te most önmegvalósítasz, te vagy a legfontosabb a világon! Különleges vagy!

Saját gondolataid ugyan nincsenek, de ez ne tartson vissza!

2020. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, te meg zárd magadra az ajtót évekig, ha kell. Ki se gyere! Köszi!
2020. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!