Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Felelőtlenség alkoholt, füvet és speed-et egyszerre fogyasztani?

ápr. 15. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
Ezek közül bármelyiket már önmagában fogyasztani felelőtlenség.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 15. 16:06 Privát üzenet
Fű meg speed egyszerre? Tartogasd másnapra a füvet.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 15. 16:12 Privát üzenet

Az alkohol és fű együtt csúnyát tud csinálni, istápoltam én már világát nem tudó arcot mert a kettő egyszerre ment és nem volt túl felkészült rá...

Válassz a háromból ha már mindenképp tolni akarsz valamit de egyszerre nem okos ötlet. Hacsak nem akarsz a saját hányásodban feküdni, meg ilyesmi. :)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 15. 16:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem akarom semmit se használni, a haverok csinálták így mert hogy jobb lesz.

# 4/7Időpont ápr. 15. 16:28 Privát üzenet
Hát... Idióták.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 15. 16:30 Privát üzenet
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Fű és alkoholt ne, én olyan deperszonalizációt kaptam tőle, azt hittem úgy maradok. :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 15. 16:58 Privát üzenet

Amfetamin mellé jó a fű, nincs olyan üresség érzet.

Alkohol mellé jó a fű, pozitív szinergiát alkotnak, nincs negatív mellékhatása a két szernek.

A hármat egyszerre fogyasztani pedig sosem fogyasztottam, főleg mert nem ittam idén egy sörnél többet, de sokan csinálják és még mindig éldegélnek.

Nem felelőtlen, csak élik a kis életüket, mindenki maga dönti el mikor mit tol, kocsiba ne üljenek aztán ennyi.

ha a speed alatt methre gondoltál az már más téma, bár nem hinném, hogy akkor kívánnák azt a két bizbaszt mellé.. a pénztárcájuk se:D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 16. 01:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldön kevesebb nemtörődöm, felelőtlen, következmények nélküli társadalmat akaró ember van? Kihalt Mo-on az egészséges maximalizmus?
Hogyan tisztázzak egy ígéretet amit nem akarok betartani?
Nem értem az olyan szülőket minek vesznek maguknak több házi állatokat egy önkormányzati panel lakásban, mikor a 3 fő SNI nevelésű gyermekeik végett alig van pénzük másra?
Most lesz a szülinapom, szeretnék egy kisebb kis batyus bulit összehozni rá. Hogy tudnám viccesen, kedvesen közölni, hogy ajándékot ne hozzanak, csak mindenki gondoskodjon az...
Lehet egyedül étterembe menni? És csak italt fogyasztani?
Augusztus 20. -án "szokás" közterületen, kulturáltan alkoholos italt fogyasztani?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!